JAUKUMU IR ŠVELNUMU SPINDULIUOJANTI 2024-ŲJŲ METŲ SPALVA – PEACH FUZZ
2024-01-08

„Pantone“ spalvų institutas neseniai pristatė naująją 2024-ųjų metų spalvą – švelnią ir elegantišką Peach Fuzz. Jau netrukus šios spalvos bus pilna visur: mados žurnaluose, televizijoje, parduotuvių lentynose ir socialiniuose tinkluose. Tarp rožinės ir oranžinės spalvos esantis Peach Fuzz atspalvis kvies jus puoštis šiluma ir šiuolaikine elegancija alsuojančiais deriniais. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šia ypatinga spalva!

Rūpestingumo ir bendradarbiavimo žinutė 

Pasak „Pantone“ atstovų, 2024-iesiems metams buvo ieškoma spalva, atspindinti įgimtą artumo ir ryšio troškimą. Pasaulyje vis daugiau dėmesio yra skiriama bendruomeniškumui, žmonės keičia savo gyvenimo būdą ir įvertina tai, kas svarbiausia – buvimą šalia mylimų žmonių. „Pantone“ 2024 metų spalva savo šiltu ir svetingu apkabinimu perteikia užuojautos ir jaukumo jausmą, suartinantį žmones ir praturtinantį sielą. 

Peach Fuzz spalvą „Pantone“ spalvų institutas išrinko siekiant judėti empatijos ir supratimo link. Šis atspalvis yra švelnus ir kviečiantis, suteikiantis švelnumo ir skleidžiantis rūpestingumo, bendruomeniškumo ir bendradarbiavimo žinutę. 

Peach Fuzz stiliaus deriniuose 

Šį ramų ir elegantišką persiko atspalvį rekomenduojame derinti su neutraliais spalvų tonais, pavyzdžiui, smėlio, įdegio ar karamelės. Peach Fuzz taip pat puikiai dera šalia ryškių baltų atspalvių, tad pabandykite baltus drabužius pritaikyti prie persikinio atspalvio drabužių ar aksesuarų. Akį traukiančius stiliaus derinius lengvai sukursite derindami šį švelnų atspalvį su kontrastingomis spalvomis, esančiomis priešingoje spalvų rato pusėje, pavyzdžiui, giliais mėlynais, žaliais ar sodriais violetiniais atspalviais. Jei mėgstate subtilius ir įdomius įvaizdžius, galite išbandyti vienspalvius derinius, naudojant įvairius tos pačios paletės atspalvius. Sluoksniuokite juos, maišykite skirtingus audinius ir tekstūras, taip suteikdami įdomumo ir gylio.

Eksperimentuokite su Peach Fuzz atspalvio aksesuarais, pavyzdžiui, šalikėliais, rankinėmis, kuprinėmis, skrybėlėmis, piniginėmis ar papuošalais, kad sukurtumėte stilingą akcentą. Šie aksesuarai, savo švelniu atspalviu gali pagyvinti jūsų aprangą ir tapti svarbiausiais akcentais, neužgoždami bendro derinio. Prie persikinių atspalvių puikiai tinka auksiniai arba rožinio aukso papuošalai, kurie papildo jaukią Peach Fuzz spalvos šilumą.

BAGS & MORE asortimente rasite platų persikinių atspalvių aksesuarų pasirinkimą. Kviečiame apsilankyti ir išsirinkti madingiausią savo 2024-ųjų metų aksesuarą.