Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
5 90
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0 kg 0.8 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Tipas
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Paplūdimio krepšiai

Patogiam poilsiui paplūdimyje.

Paplūdimio krepšiai internetu: kokį išsirinkti?

Vasara – saulės, maudynių ir atostogų metas. Išsirinkite jums patogiausią krepšį ar kuprinę paplūdimiui. Mūsų parduotuvėje rasite funkcionalias paplūdimio „tašes“ ir kuprines iš Picard, Rains, Enrico Benetti ir kitų gamintojų kolekcijų aukštos kokybės ir gera kaina. 



Į ką atkreipti dėmesį renkantis paplūdimio rankines? 

Svarbiausi paplūdimio krepšio parametrai: dydis, medžiaga ir svoris.  

Dydis

Paplūdimiui skirtas krepšys turi talpinti svarbiausius maudynių ir saulės vonių atributus: maudymosi kostiumėlį, lengvus drabužius, akinius nuo saulės, saulės kremus, galvos apdangalą, rankšluosčius ir kitus būtinus daiktus. Tačiau rinkitės tokį, kuris nebus lagamino ar kelioninio krepšio dydžio. Vis dėl to, juk atostogos ir nesinorėtų pavargti tampantis su savimi pusę spintos.

Medžiaga

Rinkitės vandeniui ir tiesioginės saulės spinduliams atsparias medžiagas. Šiuo atveju – natūralios odos gaminiai tam visiškai netinka, nes jie bijo vandens, druskų ir saulės. Rinkitės sutvirtintu dugnu, lengvai valomą medžiagą, kuri sudrėkus greitai išdžiūsta. Taip pat medžiaga turi būti pakankamai patvari atlaikyti didelį krūvį. 

Dažniausiai paplūdimiui skirti krepšiai gaminami iš tekstilės, šiaudų, plastmasės, sintetinių medžiagų, dirbtinos odos. 

Svoris

Tegu krepšio medžiaga būna ne tik atspari ir patvari, bet ir lengva. Lengva medžiaga ne tik palengvins jūsų nešulio svorį, bet suteikia jūsų stiliui lengvumo. Įvertinkite rinkdamiesi krepšį ar reikia įvairių dekoratyvių detalių, nes jos gali smarkiai apsunkinti krepšį. 

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo