Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
19 399
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.5 kg 2 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Stilius
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Kompiuterio dydis
daugiau mažiau
Filter

Portfeliai

Svarbi susitikimo detalė – stilingas portfelis.

Dokumentų portfeliai internetu

Odiniai portfeliai dokumentams ar kompiuteriui – puikus profesionalaus ir solidaus verslininko ar vadovo atributas. Puikus sprendimams vyrams, kurie ieško krepšio, kuris derėtų prie solidaus kostiumo ar elegantiškos aprangos. 

Išsirinkite kokybišką portfelį mūsų parduotuvėje iš tokių patikimų prekės ženklų kaip Katana, Picard, Strellson ir kitų. 

Kaip išsirinkti tinkamą portfelį?

Tiek vyriški, tiek moteriški kokybiški portfeliai pasižymi vienodomis savybėmis: jie funkcionalūs, tvirti ir solidžiai atrodantys. Rinkitės portfelį, kuris atitinka jūsų poreikius ir stilių. 

Atsižvelkite į portfelio dydį. Pasirinkite tokį verslo krepšį, kuriame tilptų jūsų dokumentai, visi būtiniausi reikalingi smulkūs daiktai (mobilus telefonas, rašymo priemonės ir kiti daiktai), planšetė. Jei kartu su savimi nešiojatės nešiojamąjį kompiuterį, įsitikinkite prieš perkant, kad jūsų dydžio kompiuteris tilps portfelyje. 

Įsivertinkite, kiek vidinių skyrių turėtų turėti jūsų portfelis. Vienas skyrius turėtų būti skirtas dokumentams, kitas gali būti skirtas kompiuteriui ar planšetei. Taip pat gali turėti mažų vidinių kišenių skirtų smulkiems daiktams. 

Portfelis turi būti patogus nešioti (su ilga reguliuojama rankena) ir atsparus išorės poveikiui, bei kintančioms mados tendencijoms. Pasirinkus „švarų“ dizainą be išorinių kišenių ir pagamintą iš kokybiškos odos – turėsite rafinuotą nesenstantį gaminį, kurį naudosite ne vienerius metus. 

Daugiau

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo