Svarbiausiems kelionės daiktams.
Kelių dienų ar savaitgalio kelionei rankinis bagažas – geriausias pasirinkimas! Rankinis lagaminas turi atitikti avialinijų reikalavimus, todėl įsigykite tokį, kuris tiks daugeliui bendrovių.
Mūsų parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą universalių rankinio bagažo lagaminų tokių patikimų ir garsių prekės ženklų kaip Titan, Travelite, Enrico Benetti, Piquardo, Borderline, Delsey, Davidts, kurie jau daugelį metų kuria patvarius ir kokybiškus aksesuarus kelionėms.
Tinkamai pasirinktas lagaminas gali padėti išvengti incidentų, kai dėl gabenimo sąlygų ar lagamino kokybės jis išsiskleidžia ir išmėtomi daiktai. Taip pat galite išvengti netikėtų ir nemalonių bagažo mokesčių, jei pasiimsite per didelį lagaminą. Rankinis bagažas užtikrins, kad nereikės jaudintis dėl pamesto bagažo, nes jį visada turėsite su savimi.
Tiek minkšto, tiek kieto paviršiaus lagaminai turi savų privalumų ir trūkumų. Kiekvienas žmogus rinkdamasis teikia vienos ar kitos rūšies lagaminui pirmenybę, tačiau abiejų rūšių lagaminai puikiai veikia ir turi atitikti jūsų asmeninį keliavimo stilių ir būdą.
Minkšto paviršiaus lagaminas. Jie pasižymi lankstumu ir yra labiau paplitę nei kieti. Ypač tinkami rankiniam bagažui, nes juos lengviau įspausti į ankštus lėktuvo bagažo skyrius. Taip pat jie atsparesni smūgiams.
Jei abejojate, kad tilpsite į 10 kg ribas, geriau rinkitės lengvesnį lagaminą – tokie dažnai būna minkšto paviršiaus lagaminai. Rankinio bagažo lagaminai iš nailono ir poliesterio yra patvarūs ir sunkiai sudėvimi.
Kieto paviršiaus lagaminai. Kieto paviršiaus lagaminai tampa vis lengvesni, nes gaminami iš itin patvarių ir lengvų medžiagų, tokių kaip polipropileno, polikarbonato ir ABS (plastikas). Geriausiai tokius lagaminus prikrauti optimaliai. Kieto paviršiaus bagažas neturi erdvės plėstis, todėl į jį nepavyks su kaupu prikrauti daiktų.
Jais itin gerai transportuojami trapūs daiktai. Jie turi du didelius skyrius, kuriuose patogiau sudėti daiktus, nei minkštų paviršių.
Kiekviena oro linijų bendrovė turi skirtingus reikalavimus bagažo dydžiui ir svoriui, todėl labai sunku tiksliai ir išsamiai aprašyti kiekvienos iš jų apribojimus. Paminėsime dvi dažniausiai Lietuvoje naudojamos oro linijas, kurios leidžia į salono vidų įsinešti rankinį bagažą (Ryanair ir Wizzair). Šis gidas yra kaip gairės. Oro linijos kartais keičia bagažo reikalavimus, todėl prieš keliaujant bet kuria pasirinkta oro linija būtinai pasidomėkite aktualiais apribojimais.
Rankinis bagažas kuprinė / lagaminas turi tilpti į patikros dėžę oro uoste (dėžė dažnai yra iki 2 cm didesnė nei nurodyti matmenys). Svarbu įsidėmėti, kad dažnai ratukai ir kiti lagamino priedai taip pat įsiskaičiuoja į lagamino matmenis. Viršijus rankinio bagažo matmenis, teks primokėti bagažo mokestį.
Visi keleiviai keliaujantys Ryanair į lėktuvą gali pasiimti vieną nedidelį krepšį, kuris nedidesnis nei 40x20x25 (centimetrais). Tai gali būti krepšys („tašė“), kuprinė, krepšys kompiuteriui. Kiti keleiviai, kurie turi bilietus su pirmenybe ir leidimu įsinešti į vidų du salono krepšius, papildomai gali vežtis rankinio bagažo lagaminą, kuris turi būti ne didesnis nei 55x40x20 (centimetrais) ir sverti ne daugiau nei 10 kg.
Visi keleiviai keliaujantys Wizzair į lėktuvą gali pasiimti vieną nedidelį krepšį, kuris nedidesnis nei 40x30x20 (centimetrais) ir turi tilpti po sėdyne, esančia priešais. Tai gali būti krepšys („tašė“), kuprinė, krepšys kompiuteriui, moteriška rankinė, ir negali sverti daugiau nei 10 kg. Keleiviai, turintys „Priority“ bilietą gali į vidų neštis rankinį lagaminą ne didesnį nei 55x44x23 (centimetrais) iki 10 kg svorio. Šis lagaminas turi tilpti į viršutinį salono bagažo skyrių.
Wizzair nurodyti matmenys neapima krepšio ir lagamino rankenų ir ratukų, bet jie negali padidinti bagažo dydžio daugiau nei 5 cm.