Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
41 84
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.2 kg 2 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Papuošalų dėžutės

Elegantiškos dėžutės jūsų papuošalams.

Papuošalų dėžutės internetu: kodėl verta įsigyti?

Papuošalų dėžutės skirtos ne tik mergaitėms ir moterims, bet ir vyrams. Kiekvienas žmogus turi papuošalų ir kitokių garderobo detalių, kurias nori saugiai ir tvarkingai susidėti.

Prabangios odinės dėžutės skirtos susidėti laikrodžius, sąsagas, kaklaraiščio segtukus ir kitokias garderobo detales nustebins vyrus savo talpumu ir patogumu. Moterims skirtos stilingos, erdvios ir ilgaamžės dėžutės leis patogiai ir saugiai rūšiuoti gausėjančias papuošalų kolekcijas.

Jei namuose galima saugiai laikyti stalčiuose ir atvirai ant spintelių papuošalus, tai kelionėje nepamaišys mažos dėžutės ar specialūs krepšeliai papuošalams susidėti, kurie palengvins ir apsaugos papuošalus nuo netikėtumų.

Į ką atkreipti dėmesį perkant papuošalų dėžutę?

Papuošalų dėžutė ne tik gražus kambario priedas, bet ir funkcionali, patvari apsauga jūsų juvelyriniams dirbiniams.

Dydis

Dėžutės dydis priklausys nuo jūsų kolekcijos dydžio ir papuošalų kolekcijos augimo greičio. Mergaičių ir moterų papuošalų kolekcijos turi polinkį didėti, todėl perkant papuošalų dėžutę reikia atsižvelgti į tai. Prieš pirkdami sau dėžutę (ar pirkdami dėžutę kaip dovaną) būtina įvertinti turimą kolekciją.

Vertindami savo kolekciją, pasižymėkite (arba sudėliokite į atskiras krūveles), kokio tipo papuošalus turite. Ar yra daug visokių formų ir dydžių auskarų? O galbūt turite beribę žiedų kolekciją? Įvertinkite savo kaklo papuošalus: galbūt turite didelę karolių, vėrinių, minimalistinių grandinėlių?

Tik įvertinę savo papuošalus, galėsite pasirinkti tinkamą dėžutę ar kitokį papuošalų organizavimo būdą, orientuotą į būtent tą papuošalų tipą. Sutikite, kad jei neturite nei vieno žiedo ar nedėvite auskarų, jums nereikalinga dėžutė ar kitokia priemonė auskarų ir žiedų laikymui.

Prabangios dėžutės papuošalams puikiai tiks laikyti brangaus metalo (aukso, sidabro ir kitų metalų), brangakmenius ir pusbrangius akmenis, nes tokie papuošalai būna pakankamai trapūs, delikatūs ir vertingi. Kai kurie iš jų yra linkę keisti spalvą nuo drėgmės ar deguonies, todėl laikydami juos specialiose dėžutėse – išvengsite ne tik grandinėlių susipainiojimo, bet ir dažno šveitimo (valymo).

Įsigiję organizatorių, kurį sudaro kelios dalys ir skyriai, galėsite lengvai suskirstyti savo vertybes į kategorijas ir saugiai jas laikyti. Pasirinkus pakankamai funkcionalią ir erdvią dėžutę, galėsite džiaugtis ne tik tvarka, bet papuošalais, kurie išliks kaip nauji ilgiau. 

Didelė dėžutė kainuos daugiau nei maža, bet laikui bėgant jos kaina atsipirks, nes nereikės pirkti naujos didesnės.

Forma

Renkantis dėžutę svarbu ne tik dydis, bet ir forma. Dažniausiai pasitaikančios papuošalų dėžučių formos yra ovalios, stačiakampės, apvalios arba kvadratinės, tačiau taip pat galite rasti ir unikalių formų – širdies, kriauklės ar deimanto formos. Standartinė forma paprastai būna erdvesnė ir funkcionalesnė, nei išskirtinio ir unikalaus dizaino dėžutės.

Perkant dovaną, unikali forma (dizainas) tikrai paliks įspūdį, tačiau įvertinkite tai, kiek jūsų dovanos gavėjas turi papuošalų. Galbūt standartinė forma dovanai tiks labiau, jei dovanos gavėjas labiau vertina klasikinį ar minimalistinį stilių.

Medžiaga

Juvelyrinius dirbinius galime laikyti dėžutėse iš įvairiausių medžiagų: plastiko, tekstilės, medžio, odos, stiklo ir kitokių medžiagų.

Iš medžio ir odos gaminamos dėžutės bus ne tik rafinuotos, stilingos, bet ir ilgaamžės. Medinės dėžutės, medinės dėžutės aptrauktos oda puikiai tiks bet kokiame interjere. Jos ne tik atrodys gražiai kambaryje, bet ir apsaugos nuo drėgmės ir pažeidimų jūsų brangiausius papuošalus.

Permatomo plastiko ar stiklo dėžutės atrodo gražiai ir moderniai, leidžia matyti kokie papuošalai yra dėžutėje. Tačiau tokios dėžutės lengvai sulaužomos, be to gali turėti nepakankamai skyrių, kad būtų galima papuošalus suskirstyti pagal kategorijas.

Iš tekstilės ar odos pagaminti maišeliai skirti papuošalų organizavimui kelionėje. Jie labai populiarūs, tačiau netinkami (nepatogūs) naudoti kiekvieną dieną. Puikiai apsaugo papuošalus kelyje nuo įtrūkimų, sužeidimų.

Estetika

Dėžutės būna įvairių stilių, todėl prieš įsigydami dėžutę apsvarstykite savo unikalų stilių. Norite modernios papuošalų dėžutės ar senovinės (retro stiliaus)? Kur laikysite dėžutę: visiems matomoje vietoje, ar spintoje / stalčiuje? Jei dėžutė bus laikoma matomoje vietoje – parinkite tokią, kuri papildys jau esamą kambario dekorą. Jei laikysite ten, kur matysite tik jūs – galbūt patogiau bus įsigyti dėžutę, kuri neturi ypatingų dekoracijų ar detalių.

Vaikiškos papuošalų dėžutės dažnai pasižymi linksmomis, žaismingomis formomis ir ryškiomis spalvomis, kuriose kiekviena mergaitė norės laikyti savo bižuteriją.

Ar dėžutei reikia spynos?

Jei didžioji dalis papuošalų yra bižuterija – galbūt jūsų juvelyrinių papuošalų dėžutei nereikės spynos. Tačiau jei turite brangių papuošalų ar vaikų, kuriems patinka viską čiupinėti, spyna yra nepamainoma apsauga jūsų brangenybėms. Tai neapsaugos nuo vagių, todėl jei turite itin brangių juvelyrinių dirbinių, pagalvokite ir apie saugesnį papuošalų laikymo būdą. 

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo