Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
13 359
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.1 kg 1.7 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Stilius
daugiau mažiau
Tipas
daugiau mažiau
Ypatingos savybės
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Kelioninės rankinės

Išskirtinės rankinės įsimintinoms kelionėms.

Kelioninės rankinės internetu

Ne visos kelionės būna savaitės ar dviejų trukmės, kai kurios būna vienos ar kelių naktų. Tokiai kelionei gali pakakti kelioninės rankinės, kurioje tilps viskas ko gali prireikti maloniam savaitgaliui ar kelių dienų komandiruotei.

Mūsų parduotuvėje rasite puikių vyrams ir moterims pritaikytų rankinių kelionei, kurios bus patvarios, funkcionalios ir stilingos. Davidts, Enrico Benetti, Titan, Travelite, Wenger ir kitų patikimų gamintojų kolekcijose rasite įvairių spalvų, stilių ir talpumo kelioninių rankinių. 

Kodėl verta įsigyti kelioninę rankinę?

Jei keliaujate oro linijomis, kuriose yra reikalavimai į saloną neštis tam tikro dydžio rankinį bagažą – daugelis kelioninių rankinių tilps į bendrovių nustatytus gabaritus. 

Kelioninė rankinė būna gamina iš specialių lengvų medžiagų, todėl patogi nešiotis ant peties ir neprideda papildomo svorio jūsų kroviniui. 

Specialios kelioniniams krepšiams skirtos medžiagos būna patvarios ir tvirtos. Taip pat rankinių konstrukcija tvirta, o tai apsaugo jūsų daiktui nuo transportavimo metu galimų apgadinimų ar kitokių netikėtumų. 

Vyriškos ir moteriškos rankinėms kelionėms puikiai derinamos prie bet kokio garderobo, nes dažnai gaminamos neutralių spalvų ir klasikinio dizaino. 

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo