Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į tą parduotuvę, kurioje pirkote.

Grąžinimo būdai

Norėdami grąžinti prekę internetinėje svetainėje užpildykite prekių grąžinimo formą. Tuomet su jumis susisieks klientų aptarnavimo vadybininkas. Prekes galima grąžinti nemokamai per OMNIVA paštomatus arba fizinėse BAGS & MORE parduotuvėse.


 
Pinigai grąžinami tik už prekę, papildomų paslaugų įkainiai nebus kompensuojami.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų (netaikoma, jei grąžinama nekokybiška prekė):

– grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
– 
prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

Grąžinimo terminai

Jeigu prekė yra nenešiota, ją galite grąžinti per 14 darbo dienų nuo siuntos gavimo.

Jeigu prekė brokuota – jai taikoma LR įstatymais nustatyta 2 metų garantija.

Garantija nesuteikiama

Jei prekė nešiojama ne pagal paskirtį arba sugadinta mechaniškai.

Pinigų grąžinimo procedūra

Jei jūsų grąžinamos prekės pristatomos kurjerio pagalba, mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 d. d. nuo grąžinamos prekės gavimo.

Jeigu jums netiko prekės dydis, spalva ar kiti parametrai ir norite prekę pasikeisti, susisiekite su mumis. Jeigu tokios galimybės neturite – grąžinkite nepatikusią prekę (taisyklėse nurodyta tvarka) ir iš naujo užsisakykite pageidaujamą.

Nusipirkę netinkamos kokybės prekę, jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai Taisyklėse nustatyta tvarka.

Prekių grąžinimo forma

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo