UAB „Anis“ įkurta 1993 metais. Įmonė intensyviai plečia mažmeninę ir didmeninę prekybą rankinėmis, piniginėmis, kelioniniais krepšiais, kuprinėmis, lagaminais, skėčiais, pirštinėmis ir kitais aksesuarais. Per visą šį laikotarpį sukaupėme nemažą patirtį prekybos srityje, atradome daug naujų, visame pasaulyje garsių prekių ženklų, kuriuos galime pristatyti ir Lietuvos pirkėjams.
Greitėjantis gyvenimo tempas, visuomenės poreikis keistis bei išreikšti savo individualumą paskatino BAGS & MORE dirbti su tokiais prekių ženklais, kaip Fabrizio, Enrico Benetti, David JonesKatana. Orientuodamiesi į naujosios kartos poreikius, pristatome Rains, CabinZero, Fjall Raven, Satch, ErgobagNitro vardų produkciją. Ieškantiems prabangos pristatome Picard, Gianni ChiariniStrellson, Piquadro, Bugatti. Keliaujančius kviečiame išsirinkti iš Delsey, TraveliteTravelBlue asortimento. Taip pat pristatome Doppler bei Happy Rain skėčius, SecridMaitre pinigines bei kitus aksesuarus.
Šiuo metu šešiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Marijampolėje) veikia 14 BAGS & MORE parduotuvių ir dvi BAGS & MORE išparduotuvės Vilniuje.

BAGS & MORE Latvijoje

BAGS & MORE taip pat įsikūrusi ir Latvijoje: 2019 metais atidaryta pirmoji BAGS & MORE parduotuvė ir PICARD salonas Rygoje, o 2020 metais - BAGS & MORE PICARD išparduotuvė Jūrmaloje. Šiuo metu Latvijoje veikia dvi BAGS & MORE parduotuvės, viena BAGS & MORE išparduotuvė ir PICARD salonas.

Misija

Siekti, kad klientas, apsilankęs mūsų parduotuvėse, visuomet liktų patenkintas. Siekdami šio tikslo nuolatos plečiame prekių asortimentą, geriname aptarnavimo kokybę ir neatsiliekame nuo naujausių mados tendencijų.

Vizija

Tapti mažmeninės prekybos lydere ir labiausiai klientų, partnerių bei darbuotojų vertinama įmone savo veiklos srityje.

Vertybės

Klientas
Klientas – svarbiausias. Pirmenybę teikiame klientui ir jo poreikiams. Siekiame visapusiškai kokybiškai aptarnauti kiekvieną apsilankiusįjį ir užmegzti su juo ilgalaikius santykius.

Kokybė
Siekiame pristatyti klientams tik kokybiškas prekes ir garantuoti jų patikimumą.

Pozityvumas
Siekiame sukurti draugišką, malonią atmosferą. Tik gerai nusiteikę konsultantai gali padaryti mūsų klientą laimingą, todėl rūpinamės personalo darbo aplinka, saugumu, motyvacija. Gera nuotaika ir pozityvumas padeda pasiekti optimalių darbo rezultatų!

Atsakomybė ir patikimumas
Esame atsakinga ir patikima įmonė, jaučiame įsipareigojimą bendruomenei ir aplinkai. Atsakingai sprendžiame iškilusias problemas ir rūpinamės, kad jos nesikartotų.

Nuolatinis tobulėjimas
Nuolatos ieškome pačių geriausių gamintojų, patikimų prekių ženklų ir visuomet žengiame koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis. Lanksčiai reaguojame į rinkos pokyčius, individualius klientų pageidavimus ir poreikius. Esame atviri inovacijoms ir pažangioms idėjoms.

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo