NEMOKAMAS PRISTATYMAS  LIETUVOJE

Prekių pristatymas NEMOKAMAS, perkant prekes ne mažiau nei už 39 Eur (išskyrus Kuršių Neriją ir atsiskaitymą grynais), už atsiskaitymą grynais iki 39 Eur imamas mokestis – 4,5 Eur, jei suma didesnė nei 39 Eur - 2Eur.

Pristatyti galime:

  • Į siuntų savitarnos terminalus. Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į jums patogiausioje vietoje esantį OMNIVA siuntų savitarnos terminalą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto).
  • Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą. Jeigu per 7 dienas siuntos neatsiimsite, ji bus grąžinta siuntėjui.
  • Į namus ar darbovietę. Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* bet kur Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją ). Galite sumokėti tiesiai kurjeriui, atsiimdami siuntą. Kurjeris priima mokėjimus tik grynaisiais. Atsiskaitydami grynaisiais turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą.
  • Atsiskaitant kurjeriui grynaisiais pinigais arba banko kortele siuntos atsiėmimo metu, pristatymas per Venipak kurjerį – 4,5 Eur.
  • Nemokamai atsiimti prekę galite bet kurioje BAGS & MORE parduotuvėje (nepriklausomai nuo užsakymo sumos). Prekių pristatymas į parduotuves per 7 d.d.

PRISTATYMAS

Karantino laikotarpiu dėl ženkliai išaugusio siuntų skaičiaus keičiasi siuntų pristatymo laikas.

  • Paštomatinės ir kurjerinės siuntos, surenkamos ir skirstomos Vilniaus terminale, gavėjams pristatomos per 1–4 darbo dienas.

  • Paštomatinės ir kurjerinės siuntos, kurios surenkamos kituose regionuose ir skirstomos Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio terminaluose, pristatomos įprastai, per 1–2 darbo dienas.

  • Siuntos į Latviją ir Estiją keliauja iki 7 darbo dienų.

ATSIĖMIMAS BAGS & MORE PARDUOTUVĖSE

Prekes galite atsiimti bet kurioje pasirinktoje BAGS & MORE parduotuvėje:
BAGS & MORE parduotuvių adresai nurodyti skiltyje „Parduotuvės”. Spauskite čia. Užsakytas prekes galima atsiimti bei grąžinti fizinėse BAGS & MORE parduotuvėse.
Kai prekės bus paruoštos susisieksime su jumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Atsiimant prekes prašysime pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jei turite klausimų dėl pristatymo, rašykite mums el. paštu info@anis.lt

Pastaba. Dėl per didelių prekės gabaritų, pasiliekame teisę keisti pristatymo būdą.

Pristatymas į Kuršių Neriją mokamas nepriklausomai, kokia pirkinio suma. Pristatymo kaina – 40 Eur.

Dėl pristatymo į kitas ES šalis teiraukitės el. p. info@anis.lt

PRISTATYMO KAINOS

Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 39 Eur, siuntos pristatymo kainos visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją ir atsiskaitymą grynais):

Pristatymo būdas Atsiskaitymo būdas Kaina
„Omniva“ paštomatuose 2 €
Per kurjerį
Per kurjerį atsiskaitant grynais
„Venipak“ paštomatuose
3 €
4,5 €
2 €

Pristatymas į Kuršių Neriją mokamas nepriklausomai, kokia pirkinio suma.
Pristatymo kaina – 40 Eur. Dėl pristatymo į kitas ES šalis teiraukitės el. p. info@anis.lt

Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo