Filtrai

Prekės ženklas
daugiau mažiau
Kaina
14 50
Spalva
daugiau mažiau
Sudėtis
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Pasiūlymai
daugiau mažiau
Svoris
0.1 kg 0.9 kg
Paviršius
daugiau mažiau
Gylis
daugiau mažiau
Plotis
daugiau mažiau
Aukštis
daugiau mažiau
Talpa
daugiau mažiau
Filter

Drabužių maišai, dėklai

Užtektinai vietos visam jūsų kelionės garderobui.

Drabužių maišai, dėklai internetu

Keliaujantys verslo reikalais sutiks, kad labiausiai kelionėje erzina susiglamžęs kostiumas, marškiniai ar suknelė. Drabužių maišas ar dėklas – puikus sprendimas tiems, kurie nori apsaugoti savo išeiginę aprangą nuo raukšlių ir greito susidėvėjimo.

Ar verta įsigyti drabužių maišus ir dėklus?

Kelioniniai rūbų maišai skiriasi nuo rūbams skirtų laikyti plastikinių ar tekstilės maišų, kuriuos laikome namie, kad rūbai nesitrintų vienas ir kita, neapdulkėtų. Tai iš tvirtos medžiagos pasiūtas, su specialiomis detalėmis ir rankenomis pagamintas dėklas, kuriame prisitvirtina pakabos (tam, kad rūbai nenukristų nuo pakabos). 

Rūbų dėkle gabenami nesulankstyti drabužiai išlieka nesuglamžyti. Jame gabenami didesnės vertės drabužiai. Taip pat turėdami papildomą dėklą drabužiams, sutaupysite vietos lagamine ar kelioniniame krepšyje. 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis drabužių dėklą?

Dėklai gali skirtis dydžiu (ilgiu), todėl rinkdamiesi jį atkreipkite dėmesį kokio ilgio bus dėklas ir kokio ilgio rūbus žadate juo gabenti. Patogus naudoti maišas turi per visą ilgį užtrauktuką, kuris leidžia patogiai pakabinti viduje drabužius. 

Kai kurie dėklai gali būti gaminami su labai plačiomis rankenomis, kurios gali būti nepatogios naudoti viešbutyje, nes bus per storos pakabinti ant viešbučio kambaryje esančių kabliukų.

Kokybiškas ir tvirtas rūbų maišas taip pat gali turėti išorines kišenes, skirtas laikyti batus ar aksesuarus prie šventinės / oficialios aprangos, kurią vežate maiše. 

Rinkitės storos kokybiškos medžiagos maišą, jei norite, kad jis ilgai tarnautų ir apsaugotų jūsų brangią aprangą. 

Daugiau

Produkto užklausos forma

Ačiū!
Susisieksime su jumis neužilgo