KALĖDINIŲ DOVANŲ PAIEŠKOS
2020-11-19

Nenumaldomai artėja dovanų pirkimo metas. Nors šiemet kalėdinis apsipirkimas atrodys kitaip ir vietoj pasivaikščiojimo prekybos centruose daugelis dovanų paieškas perkels į internetinę erdvę, vis vien teks sukti galvą, ką gi šiemet padovanoti artimiesiems ir draugams. BAGS & MORE paruošė jums kalėdinių dovanų gidą – jame rasite dovanas kiekvienam – nuo karjeristo iki išrankiausio madų žinovo.

Karjeristams

Negalintiems nustoti tikrinti darbo kalendoriaus ir elektroninio pašto galite padovanoti stilingą verslo krepšį ar vizitinių kortelių dėklą. Kokybiški verslo aksesuarai pradžiugins didelį dėmesį savo darbiniam įvaizdžiui skiriančius artimuosius.

Keliautojams

Nors kelionių šiuo metu gerokai mažiau, jas mėgstantys apsidžiaugs gavę naudingą dovaną savo kelioniniam rinkiniui. Tai gali būti patogi ir talpi kuprinė, ausų kištukai ar keliautojo pagalvė. Net jei atrodo, kad užkietėjęs keliautojas turi visą kelionėms skirtą amuniciją – nieko blogo, jei padėsite ją atnaujinti.

Rankinių maniakams

Žengiantiems išvien su mada siūlome dovanoti rankinę – jų juk niekuomet nebus per daug. Saugus variantas rinktis neutralias spalvas – juodą, pilką, rudą. Bet jei puikiai pažįstate žmogų, kuriam planuojate dovanoti rankinę ir žinote, kokią spalvą jis ar ji dievina – rinkitės ją. Taip pat atkreipkite dėmesį, kokias rankines dažniausiai renkasi artimasis, kuriam planuojate ją dovanoti – tikėtina, kad jai ar jam labiau patiks rankinė, kurios stilius panašus į anksčiau turėtas.

Turintiems viską

Visi turime draugą ar artimąjį, kuriam niekad nieko nereikia: paklaustas, ko nori dovanų, visad atsakys, kad jam dovanų nereikia. Tokiam sudėtingam atvejui galite pasitelkti BAGS & MORE raktinių, skėčių bei pirštinių atsargas – tai originalios dovanos, kurios nustebins ir patį išrankiausią gavėją.

Niekad neišsirenkantiems

Ir žinoma, didžiausias galvos skausmas išrinkti dovaną tiems, kuriems tikrai sunku įtikti. Paprastas receptas norintiems nesijaudinti, kad dovana bus grąžinta į parduotuvę ar liks taip ir nepanaudota – dovanų kuponai! Įsigiję dovanų kuponą būsite ramūs dėl dovanų patiems įnoringiausiems.