PASIRUOŠKITE PAVASARIO KELIONĖMS: POPULIARIAUSI RANKINIO BAGAŽO DYDŽIAI
2024-03-12

Skrendate į savaitgalio išvyką? O galbūt į verslo kelionę? Tinkamo dydžio rankinio bagažo lagaminas ar krepšys, atitinkantis oro linijų reikalavimus – svarbus pasiruošimo kelionei akcentas. Kokie yra populiariausi rankinio bagažo dydžių reikalavimai? 

Rankinio bagažo lagaminai

Standartinis rankinio bagažo lagaminų dydis yra 55 x 40 x 20 cm (priklausomai nuo oro linijų gali būti ir 55 x 40 x 23 cm). Tokio dydžio lagaminai patogiai telpa į viršutinius skyrius lėktuvo salone ir atitinka daugumos oro linijų, įskaitant skraidančias Lietuvoje, reikalavimus. Bags & More siūlo platų rankinio bagažo lagaminų asortimentą, todėl tikrai surasite stilingą ir jūsų poreikius idealiai atitinkantį kelionių palydovą.

Nemokamo rankinio bagažo krepšiai ir kuprinės

Tiems, kurie mėgsta keliauti lengvai ir vietoje lagamino verčiau rinktųsi universalesnį krepšį, aktualesni bus nemokamo rankinio bagažo reikalavimus atitinkantys nedideli krepšiai. Lėktuvo salone laikyti leidžiamas mažas rankinio bagažo krepšys turi tilpti po sėdimąja vieta priešais jus. Standartiniai mažo kelioninio krepšio išmatavimų reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo oro linijų bendrovės, tačiau standartiniai dydžiai yra 40 x 20 x 25 cm arba 40 x 30 x 20 cm. Juos lengvai galite pakišti po lėktuvo sėdyne arba patalpinti viršutiniuose salono bagažo skyriuose. 

Populiarus nemokamo rankinio bagažo pasirinkimas – kuprinės. Jos dažnai yra pasirenkamos dėl savo patogumo, funkcionalumo ir suteikia keliautojams daugiau mobilumo kelionės metu. Informaciją apie rankinio bagažo reikalavimus prieš kelionę vertėtų pasitikrinti oro linijų bendrovės, kurios lėktuvu keliausite, internetinėje svetainėje. Tačiau standartiniai kuprinių dydžio reikalavimai dažniausiai niekuo nesiskiria nuo kitų nemokamo rankinio bagažo krepšių. 40 x 20 x 25 cm arba 40 x 30 x 20 cm kuprinės atitinka daugelio oro linijų taisykles ir yra pakankamai talpios, kad jose sutilptų visi būtiniausi kelioniniai daiktai. Bags & More asortimente rasite įvairių kelionėms pritaikytų kuprinių ir krepšių, pasižyminčių stilingu ergonomišku dizainu ir patvariomis medžiagomis, kad be vargo atlaikytų kelionių sunkumus. Nuo subtilių klasikinių modelių iki ryškių, akį traukiančių dizainų – čia tikrai išsirinksite bagažą savo įspūdžių kupinai kelionei. 

Kviečiame susipažinti su mūsų asortimente esančiais stilingais ir funkcionaliais, oro linijų reikalavimus atitinkančiais kelioniniais aksesuarais ir išsirinkti savo favoritus.