KĄ PADOVANOTI MAMAI? STILINGOS DOVANŲ IDĖJOS
2024-04-22

Motinos diena – viena gražiausių ir šilčiausių pavasario švenčių. Dovanos mamai paprastai yra kruopščiai apgalvotos ir išrinktos su meile. Tiesa, kaskart sugalvoti ką dar gražaus ir praktiško padovanoti – išties nelengva užduotis. Todėl parengėme jums sąrašą aksesuarų, kurie puikiai tiks šiai ypatingai progai. 

Elegantiškos ir funkcionalios rankinės

Kiekviena moteris turėtų turėti bent porą stilingų rankinių skirtingoms progoms. Itin talpios ir patogios, nedidelės ir elegantiškos ar išskirtinių spalvų bei formų rankinės gali tapti ypatinga dovana jūsų mylimai mamai. Be to, rankinės yra ne tik stilingas, bet ir labai praktiškas pasirinkimas – juk jose sutelpa visas moters pasaulis! BAGS & MORE asortimente rasite tokių prekių ženklų, kaip Bugatti, Cromia, David Jones, Gianni Chiarini bei Picard rankines. 

Stilingos ir praktiškos kuprinės

Kokybiškos ir funkcionalios kuprinės – nepamainomos palydovės kelionėse ir kasdieniuose nuotykiuose. Madingos, patogios ir universalios – jos yra puikus pasirinkimas, jei norite padovanoti ne tik gražų, bet ir praktišką aksesuarą. BAGS & MORE galite rinktis iš plataus modelių pasirinkimo – nuo subtilių klasikinių iki ypač ryškių ir spalvingų. Čia puikuojasi tokių prekių ženklų kaip Rains, Fjallraven, Picard, Cabaia, David Jones bei Enrico Benetti kuprinės. 

Kosmetinės

Visur pabirusios kosmetikos priemonės ir ilgos jų paieškos – kiekvienos moters košmaras. Chaoso išvengti padės praktiškos ir stilingos kosmetinės. Kosmetinėse puikiai telpa visi reikalingiausi higienos bei kosmetikos reikmenys, o dėl viduje esančių atskirų skyrelių ir kišenėlių juos lengva organizuoti. Čia laikomos priemonės visuomet išlieka apsaugotos ir nepasimeta, o stilingi pačių kosmetinių dizainai paverčia jas ypatingu ir širdžiai mielu aksesuaru. 

Papuošalų dėžutės 

Papuošalų dėžutės saugo vertingus papuošalus, o kartu ir brangius prisiminimus. Dailiose, meistriškai pagamintose papuošalų dėžutėse brangenybes laikyti saugu ir patogu – jose dažnai yra atskiri skyreliai, leidžiantys papuošalus patogiai organizuoti. Neretai dėžutės turi ir specialias apsaugines spynelės, kurių dėka viduje laikomos grožybės išlieka apsaugotos. Elegantiški ir stilingi dėžučių dizainai paverčia jas ne tik dailiu aksesuaru, bet ir miela interjero detale.

Aukštos kokybės piniginės

Piniginė – tai kiekvienam reikalingas aksesuaras. Kokybiška ir daili, piniginė gali tapti įvaizdžio dalimi, praktišku stiliaus akcentu. BAGS & MORE asortimente siūlome gausų moteriškų piniginių pasirinkimą: čia rasite tokių prekių ženklų, kaip Picard, Bugatti, The Chesterfield Brand, Piquadro, Katana, Maitre pinigines, iš kurių neabejotinai išrinksite stilingą dovaną savo mamai, o galbūt pasidovanosite sau?

Nustebinkite savo mylimą mamą madingu ir funkcionaliu aksesuaru. Kviečiame pasidairyti po spalvingą BAGS & MORE aksesuarų asortimentą