KĄ PADOVANOTI VAIKUI VAIKO DIENOS PROGA?
2024-05-03

Vaiko diena – jau visai ant nosies. Šiemet ją švęsime trečiąjį gegužės penktadienį (05-17 d.). Tarp Motinos ir Tėvo dienų įsitaisiusi naujoji šventė – puiki proga nustebinti savo vaikus miela ir praktiška dovanėle. Pristatome jums madingus ir jaunatviškus prekių ženklus, kurių stilingi bei funkcionalūs aksesuarai gali tapti idealiu pasirinkimu šiai ypatingai dienai.

Affenzahn 

Žaismingi Affenzahn aksesuarai yra geriausi žingeidžių darželinukų draugai. Spalvingi, mielais gyvūnėliais puošti vaikiški lagaminai, kuprinės, penalai ir kepuraitės tikrai užkariaus vaikų širdis! Tegul mažieji leidžiasi į savo kasdienius nuotykius su Affenzahn gyvūnėlių formos aksesuarais-ištikimais draugais, lavinančiais fantaziją ir įkvepiančiais žaisti. Ištraukite liežuvį, žaiskite su judančiu kabliuku ar kilpinėmis aksesuarų rankutėmis. Šio prekių ženklo kuprinės itin įdomios ir funkcionalios, o sagčių atidarymas ir uždarymas padeda gerinti smulkiosios motorikos įgūdžius.

PAW PATROL 

Jei jūsų mažieji yra šunyčių patrulių fanai – neabejotinai apsidžiaugs spalvingu PAW PATROL krepšiu, kuprine ar vaikišku lagaminu. Ryškūs, mielais animaziniais veikėjais marginti aksesuarai yra ne tik gražūs, bet ir itin patogūs bei funkcionalūs. 

REISENTHEL 

Jau beveik pusę amžiaus REISENTHEL vardas pasauliui asocijuojasi su novatoriškomis idėjomis, funkcionaliais dizainais ir laimingais klientais. Šio prekių ženklo kuprinės, krepšiai ir kiti aksesuarai tinka tiek nepamirštamiems kelionių įspūdžiams, tiek kasdieniam nešiojimui. Nudžiuginkite vaikus spalvingais ir jaukiais vaikiškais aksesuarais. Tegul kiekviena jūsų vaiko diena būna ypatinga!

Travel Blue 

1987 m. Londone įkurtas prekių ženklas Travel Blue šiuo metu yra vienas kelioninių aksesuarų lyderių pasaulyje. Tai inovatyvus ir socialiai atsakingas šeimos verslas, gaminantis stilingus, patikimus ir patogius kelionių aksesuarus visiems mylintiems keliones – tiek mažiems, tiek dideliems. Mielos, minkštos ir patogios kelioninės pagalvėlės gali tapti smagia ir praktiška dovana vaikams.  

FJALLRAVEN KANKEN

FJALLRAVEN KANKEN tikslas buvo sukurti kuprines, kurios padėtų išlaikyti tiesią ir sveiką nugarą. Per ilgus gyvavimo metus, šis Švedijos prekių ženklas jau pasirūpino milijonais taisyklingų laikysenų visame pasaulyje. Kokybiškos ir žaismingos FJALLRAVEN KANKEN kuprinės puikiai tiks vaikų kelionėms į mokyklą ir kasdieniams nuotykiams. Jos gaminamos iš itin tvirto vinilono audinio ir yra lengvos, atsparios drėgmei bei lengvai valomos. Šios spalvingos ir komfortiškos kuprinės tikrai taps mylimu vaiko aksesuaru. 

CABAÏA

Paryžiuje gimęs spalvingų, jaunatviškų aksesuarų prekių ženklas CABAÏA gamina stilingas, kokybiškas ir tvarias kuprines. Šis prekių ženklas siūlo platų dizainų pasirinkimą, todėl asortimente rasite tiek klasikinių, tiek ryškių ir spalvingų kuprinių modelių. CABAÏA aksesuarai patiks visiems – net ir patiems išrankiausiems.

Kviečiame pasidairyti po BAGS & MORE vaikams skirtą asortimentą ir išrinkti stilingą, smagią ir praktišką dovaną mažiesiems.