KOKIUS AKSESUARUS RINKTIS VASAROS RENGINIAMS?
2024-05-15

Vasara – spalvingų ir linksmų festivalių bei įvairiausių lauko renginių metas. Jei mėgstate su savimi į renginius pasiimti daug daiktų, gali tekti ir nusivilti – su didelėmis, pilnomis kuprinėmis ar krepšiais įleisti būsite tikrai ne visur. Kokius aksesuarus geriausia rinktis, kad sutalpintumėte juose reikalingiausius daiktus ir atrodytumėte stilingai?

Ką reikėtų įvertinti renkantis aksesuarą renginiui?

Renkantis aksesuarą koncertams, festivaliams ir kitiems masiniams renginiams svarbu atsižvelgti ne tik į stilių, bet ir į patogumą bei funkcionalumą. Čia jums gali tekti stovėti ilgose eilėse, tad visko prikrauta, didelė ir sunki kuprinė ar rankinė – nėra praktiškas pasirinkimas. O judėjimui miniose žmonių svarbus ir mobilumas – juk ir patys tikriausiai nesidžiaugiate, kai pro šalį einantys nepažįstamieji užkabina jus savo krepšiais. Taigi pirmiausia reikėtų įvertinti situaciją ir pagalvoti, kokio dydžio aksesuaras jums bus reikalingas, ar jį dėvėti bus patogu, o tuomet jau žvelgti į dizainą. Štai keletas nedidelių, tačiau praktiškų ir stilingų aksesuarų tipų, kurie jums leis mėgautis akimirka be rūpesčių.

Rankinės per petį

Rankinės per petį, dėl kompaktiško savo dydžio ir laisvų rankų dizaino idealiai tinka manevruoti per šurmuliuojančią minią be kliūčių. Be to, galite greitai pasiekti būtiniausius daiktus, pavyzdžiui, renginio bilietus, pinigus ar asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Tokiose rankinėse gali būti tik vienas pagrindinis skyrius arba vienas pagrindinis ir papildomos vidinės ar išorinės kišenėlės. Dažnai šie aksesuarai turi ir specialius skyrius telefonui ar planšetei. Dailių ir praktiškų rankinių per petį rasite tokių prekių ženklų, kaip Fjallraven Kanken, Delsey, Katana asortimente. Nedidelės kuprinės

Ieškantiems praktiško ir talpaus aksesuaro – kuprinė yra nepakeičiamas nuotykių palydovas. Joje užtektinai vietos būtiniausiems daiktams, tokiems kaip telefonas, piniginė, vienas kitas užkandis ar papildomas drabužis vėsesniam orui. Tai itin patogus pasirinkimas, nes jūsų rankos lieka laisvos, o dvigubos petnešos tolygiai paskirsto svorį ir sumažina nugaros ir raumenų įtampą daiktus ilgai nešiojantis su savimi. Rinkdamiesi kuprinę renginiams, pirmenybę teikite kompaktiškumui, funkcionalumui ir patogumui. Praktiškas ir stilingas kuprines savo asortimente siūlo RAINS bei NEW REBELS prekių ženklai. 

Rankinės ant juosmens

Įvairaus dizaino rankinės ant juosmens yra tikras mados hitas jau ne vienerius metus. Stilingos, kokybiškos, įvairių dydžių bei medžiagų rankinės – puikus pasirinkimas renginiams ir laisvalaikiui. Jos neužima daug vietos, yra nesunkios ir patogiai nešiojamos, o viduje telpa visi būtiniausi daiktai. Be to, jūsų rankos lieka laisvos – o tai itin svarbu komfortiškam laiko leidimui. Stilingų ir funkcionalių rankinių ant juosmens galite rasti Picard, RAINS, Fjallraven Kanken prekių ženklų asortimente. 

Svarbiausia – patogumas! Ruošdamiesi vasaros renginiams aksesuarus rinkitės išmintingai ir į kitą savo nuotykį leiskitės užtikrintai. BAGS & MORE siūlo platų praktiškų ir stilingų aksesuarų pasirinkimą laisvalaikiui – apsilankykite!