DOVANŲ NEBUS PER DAUG
2020-12-18

BAGS & MORE komanda sveikina visus su artėjančiomis šventėmis! Šiemet jos kitokios, tad ta proga, siūlome dovanomis džiuginti ne tik Kalėdų, bet ir Naujųjų metų proga. Paruošėme jums idėjų sąrašą šeimos nariams ir ne tik – juk dažnai pasitaiko, kad patiems artimiausiems dovanas išrinkti sunkiausia ir jų rinkimas lieka paskutinei minutei.

Mamai

Mamos mėgsta dovanoti kitiems, o pačios save dažnai nuskriaudžia, tad jei pastebėjote, kad mamos rankinė jai tarnauja jau eilę metų, pats laikas išrinkti naują. BAGS & MORE galite rinktis iš įvairių prekės ženklų, kainų ir modelių rankinių. O jei mamai jų netrūksta, pasirūpinkite jos rankų šiluma šiuo žvarbiu metu ir padovanokite pirštines.

Tėčiui

Įprasta, kad dovana tėčiui turi būti praktiška ir naudinga. Šiuos kriterijus puikiai atitinka kokybiškos odinės piniginės, patogios ir stilingos raktinės bei klasikiniai diržai. Rinkitės iš BAGS & MORE pasiūlymų ir nustebinkite savo tėtį.

Antrai pusei

Jei vis nepavyksta įminti antros pusės jums mėtomų užuominų apie tai, ko jis ar ji nori dovanų, pagalvokite apie jo ar jos pomėgius ir rinkitės iš madingų kuprinių stileivoms, kelioninių krepšių pasiilgusiems tolimų kraštų ar dokumentų dėklo į darbus panirusiems.

Vaikams

Jei namuose pilna žaislų, kodėl gi vaikui nepadovanojus praktiškos dovanos? Nuotaikinga ir talpi kuprinė, originali papuošalų dėžutė ar ryškiaspalvis skėtis pradžiugins ir bus naudingas!

Visiems

O jei vis dėlto niekaip neišsirenkate arba žinote, kad įtikti jūsų artimam žmogui nėra pati lengviausia užduotis, dovanokite BAGS & MORE dovanų kortelę! Tuomet nereikės laužyti galvos, ar dovana tikrai patiks, nes artimasis ją išsirinks pats.