PRIE KO IR KAIP DERINTI RANKINES?
2021-01-06

Perkant rankinę norisi, kad ji ne tik tarnautų ne vienerius metus, bet ir derėtų prie turimų drabužių. Abejojate, ar verta pirkti ryškias, išskirtines rankines, nes nežinote, kaip jas derinti? BAGS & MORE jums pataria, kaip geriausia atnaujinti turimą rankinių kolekciją.

Prie ko derinti?

Anksčiau buvo įprasta, kad rankinės būtų derinamos prie batų – dabar toks derinimo būdas jau praeityje. Geriausia perkant rankinę įvertinti dažniausius rūbų pasirinkimus: jei mėgstate ryškiaspalvius rūbų derinius, rinkitės ramių, tamsių spalvų žemės rankinę. Jei jūsų garderobe karaliauja juoda, pilka ir ruda spalvos – rinkitės šviesią arba ryškią rankinę, kuri taps jūsų stiliaus akcentu. 

Proga

Renkantis rankinę verta apsvarstyti, kur ją planuojate dėvėti. Pagal tai galite pasirinkti rankinės dydį – įprastai didelės rankinės sudaro laisvės ir atsipalaidavimo įspūdį, todėl jas rekomenduojama rinktis, kai keliaujate apsipirkti (pravers ir pirkiniams) ar pasivaikščioti mieste.

Didelė rankinė – tinkamas pasirinkimas ir darbui, šiai progai taip pat pravers talpumas, tačiau vertėtų rinktis griežtesnes jos formas, taip sudarant formalesnio stiliaus įspūdį. 

Nedidukės, griežtų formų ir ryškios rankinės tinka ypatingoms progoms: vakarėliams, koncertams ar teatrui. 

Figūros tipas

Jei jūsų figūros tipas – kriaušė – klubus siekiančios rankinės sudarys įspūdį, kad jie dar platesni. Jums tobulai tiks rankinė tumpesnėmis rankenomis, tokia, kuri siektų jūsų liemenį. 

Didesnio biusto savininkėms tinka ilgesnės, griežtesnių formų rankinės. Venkite apvalių formų ir trumpų dirželių – toks pasirinkimas optiškai padidins viršutinę kūno dalį.

Žemo ūgio merginoms tiks vidutinio dydžio arba mažos rankinės su ilgomis rankenomis – taip vizualiai atrodysite aukštesnės. Aukštoms ir lieknoms geriausia rinktis apvalias, dideles rankines ir vengti ilgų rankenų ir griežtų rankinės siluetų.

Nuotaika

Rankinė – ne tik praktiškas daiktas, bet ir jūsų stiliaus dalis. Kurkite savo stilių pagal turimus rūbus, progas ar figūros tipą, o svarbiausia – pagal nuotaiką. Jei jums seniai pabodo niūrios žiemiškos gatvės, nustebinkite praeivius ryškia rankine, o jei norisi sublizgėti vakarėlyje – rinkitės blizgučiais dekoruotą rankinę. 

Nusiteikusi romantiškai prie lengvos suknelės derinkite švelnių atspalvių rankinę su smulkiomis detalėmis, o jei šiandien planuojate užkariauti pasaulį – jums puikiai tiks griežtos formos rankinė ar portfelis. Jei vis tiek niekaip negalite išsirinkti, siūlome pasidairyti po BAGS & MORE Picard ir Gianni Chiarini žiemos kolekcijos rankinių išpardavimą – galbūt netikėtai rasite savo išsvajotąją!