KĄ DOVANOTI VALENTINO DIENOS PROGA?
2021-02-04

Artėja vasario 14-oji, o galvoje nė vienos idėjos, ką galėtum dovanoti mylimam žmogui? BAGS & MORE skuba į pagalbą su dovanų sąrašu, kuriame sau tinkamą variantą ras kiekvienas.

Papuošalų dėžutė

Jei pastebėjote, kad jūsų antrosios pusės papuošalai vis „neranda vietos“ ir pasimeta, tuomet naudinga dovana – papuošalų dėžutė. Galite rinktis iš romantiškų, žaismingų bei klasikinio stiliaus papuošalų dėžučių, kuriose ne tik patogiai surikiuosite papuošalus, bet ir papuošite namus.

Diržas

Ieškantiems subtilaus stiliaus akcento, diržas – puikus pasirinkimas. Be šio aksesuaro neapsieina nė vienas, tad padovanoję klasikinio stiliaus diržą tikrai nenuvilsite savo antrosios pusės.

Piniginė

Kokybiška, stilinga piniginė – mėgstantiems praktiškas dovanas. BAGS & MORE siūlo rinktis iš įvairiausių prekių ženklų (Bugatti, Chesterfield, David Jones, PICARD ir kt.), stilių bei dydžių piniginių. Tinkamą variantą galite rasti tiek vyrams, tiek moterims.

Raktinė

Jei  dovanoti raktą į savo širdį skamba per daug banaliai, o visos įprastos dovanos jau pabodo, mylimą žmogų galite nustebinti išrinkę jam raktinę. Skamba visai nevalentiniškai? Viskas priklauso nuo pateikimo: dailiai supakuota praktiška dovana ne tik padės nepamesti raktų, bet ir taps stilingu jūsų antrosios pusės aksesuaru.

Pirštinės

Kaip niekad šalta ir snieguota žiema dar nežada trauktis, tad Valentino dienos proga savo antrąją pusę galite nudžiuginti šiltomis pirštinėmis. Klasikinės moteriškos bei vyriškos pirštinės – ne tik rankas, bet ir širdį sušildanti dovana tiek jai, tiek jam.

Kosmetinė

Mėgstantiems visus savo daiktus surikiuoti į jiems skirtas vietas galite išrinkti talpią kosmetinę. Dovanodami jos viduje galite paslėpti saldžią staigmeną ir taip pradžiuginti antrąją pusę.

P.S. Visiems išvardintiems nenukainotiems dovanų variantams nuo vasario 1 iki kovo 8 dienos taikoma 25 % nuolaida. Nustebinkite mylimiausius stilingomis dovanomis, o jei išsirinkti per sunku – siūlome įsigyti dovanų kortelę!