TVARUS APSIPIRKIMAS: KOKIĄ RANKINĘ RINKTIS?
2021-03-10

Vis aktualesnė tvarumo tema priverčia susimąstyti apie kasdienius pirkinius. Norisi, kad daiktai, kuriuos perkame tarnautų kuo ilgiau ir nekenktų mus supančiai aplinkai, tad kaip tai padaryti?

Pirkti sąmoningai

Didžiausias tvarumo priešas – impulsyvus pirkimas. Jei tik pamatę naują rankinių kolekciją skubate įsigyti pirmą jums į akį kritusią rankinę ir vėliau nerandate, su kuo ją derinti, vertėtų prieš perkant skirti daugiau laiko pasvarstymui, kurią prekę rinktis. Atidžiai apžiūrėkite rankinę, apsvarstykite, kokie jūsų turimų drabužių deriniai prie jos derėtų.

Planuoti iš anksto

Tvarus apsipirkimas nereiškia, kad galite įsigyti tik vieną rankinę ir kelerius metus nepirkti kitos. Svarbu, kad jūsų pirkinys jums tarnautų ilgiau, bet nebūtina nueiti į kraštutinumus. Jei jūsų laukia šventė ar vakarėlis, prieš pirkdami rankinę, apgalvokite galimus rūbų pasirinkimus bei stenkitės derinti rankinę ne tik prie artėjančio vakarėlio garderobo, bet ir prie kitų savo išskirtinėms progoms skirtų rūbų – taip išvengsite pirkimo „vienam kartui“.

Jei mėgstate keliauti, sportuoti, lankytis vakarėliuose, o darbe rengiatės oficialiai – nieko blogo, jei turėsite 4 ar daugiau kuprines ar rankines. Svarbiausia tai, kad jas visas naudojate, o ne laikote užkištas spintos kampe. 

Kokybiška prekė

Perkant rankinę ar kuprinę svarbu atsižvelgti į jos kokybę, pasidomėti gamintoju. Verta investuoti į kasdien nešiojamą kuprinę ar rankinę daugiau, tam, kad nereiktų po kelių mėnesių ieškoti naujos. BAGS & MORE asortimente gausu kokybiškų prekių ženklų kuprinių ir rankinių, kurias galite išsirinkti perskaitę išsamius aprašymus, taip priimdami tvarius apsipirkimo sprendimus.