PAVASARIO TENDENCIJOS: KUO RYŠKIAU!
2021-03-15

2021-ieji atneša ryškaus ir drąsaus stiliaus vėją: šiemet madingi neįprasti deriniai ir kuo daugiau spalvų. Jau galime išeiti į gatves, tad pats metas pasirūpinti savo pavasarinio stiliaus akcentu – rankine.

Didelės rankinės

Gera žinia mėgstančioms su savimi pasiimti visus svarbiausius daiktus – didelės rankinės patenka į šių metų pavasario mados viršūnes. Rinkitės dideles vienspalves ryškias ar tamsias rankines, kurios taps jūsų stiliaus puošmena.

Pintas pirkinių krepšys

Odinės, medžiaginės, su kutais – pačios įvairiausios rankinės, imituojančios pirkinių krepšius, šiais metais karaliauja renkantis laisvalaikio aprangą. Galite rinktis iš pintų pirkinių krepšių su ryškiomis pereinančiomis spalvomis, taip pat natūralaus atspalvio krepšius.

Kuo ryškiau!

Dar viena šio pavasario tendencija – ryškių, neįprastų spalvų rankinės, primenančios visų vaivorykštės spalvų ledinuką. Žalia, oranžinė, žydra ar geltona rankinė tikrai įkvėps jūsų stiliui naujos gyvybės.

Dokumentų dėklas

Keliaukite į darbą stilingai! Plokščios, dokumentų dėklus primenančios rankinės – dar viena šio pavasario tendencija. Rinkitės iš įvairių spalvų, medžiagų bei rankenų ilgių ir tapsite tikromis pavasario madų skleidėjomis.

Neįprastos formos

Ovalios, trikampės ir apvalios – rinkitės nedideles įdomių formų rankines, kurios sukurs žaismingumo, laisvės įspūdį. Derinkite jas prie oficialios ar laisvalaikio aprangos – šį pavasarį madingi drąsūs ir neįprasti deriniai.

Madingas oficialumas


Griežtesnio portfelio stiliaus rankinės taip pat rikiuojasi šio pavasario tendencijų eilėje. Puoškitės jomis ne tik keliaudamos į darbą, bet derinkite ir prie laisvalaikio drabužių, šventinio stiliaus.