KAIP IŠRINKTI VAIKIŠKĄ KUPRINĘ?
2021-04-21

Vaiko kuprinė – vienas svarbiausių mokyklinių atributų. Nors dažniausiai jas renkame prieš rugsėjį, po galimus variantus verta pasižvalgyti anksčiau. Dalijamės patarimais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkant kuprinę vaikui.

Kokybė

Kuprinė lydės jūsų vaiką kasdien, todėl prieš ją perkant reikėtų įsitikinti, kad renkatės tikrai kokybišką prekę. Apžiūrėkite, ar kuprinėje nematyti išlindusių siūlų, atspurusių medžiagos dalių, patikrinkite, ar veikia visi užtrauktukai. Tikėtina, kad kuprinė su nedideliu defektu neilgai trukus suplyš – juk jai teks atlaikyti nemenką krūvį – todėl verta gerai apžiūrėti kiekvieną smulkmeną.

Kuprinės dydis

Turbūt visi esame matę komišką vaizdą, kai pirmokas nešasi už jį patį didesnę kuprinę. Iš tiesų reikėtų vengti tokių juokų – netinkamo dydžio kuprinė gali sukelti laikysenos problemų. Paprasčiausias būdas to išvengti – rinkti vaikui kuprinę tik iš vaikiško asortimento. Čia kuprinės bus mažesnės, o norėdami parinkti dydį kuo tiksliau, patikrinkite kuprinės išmatavimus.


Jei jau turite ateinantiems mokslo metams reikalingus vadovėlius, galite patikrinti, ar didžiausias jų telpa kuprinėje – taip įsitikinsite, kad kuprinė nebus per maža. Kuprinės „korpusas“ turėtų prasidėti maždaug 6 cm nuo pečių ir būti šiek tiek aukščiau juosmens. Svarbu, kad kuprinės petnešos tinkamai reguliuotųsi ir jas būti galima pritaikyti pagal jūsų vaiko ūgį. Petnešos turėtų būti plačios, kad nespaustų pečių.

Skyriai skyreliai

Kuo daugiau – tuo geriau. Kuprinės skyreliuose lengva paskirstyti svorį, o taip pat galima palaikyti tvarką, suskirstant, kokiame skyriuje laikysite tam tikrus daiktus – taip vaikas mokysis organizuotumo. Be to, kuprinėje esantys mažesni skyreliai padės apsaugoti vertingesnius daiktus.

Stilius

Renkant kuprinę mažajam nešiotojui reikėtų nepamiršti atsižvelgti ir į jo nuomonę. Juk vaikas nešios ją kasdien, tad ne ką mažiau svarbi ir kuprinės išvaizda. Net jei jau esate nusižiūrėję kuprinę, kurią norėtumėte pirkti vaikui, leiskite jam pasirinkti iš kelių variantų, papasakokite, kodėl verta rinktis būtent tokį variantą. Priimkite sprendimą kartu – taip išvengsite ginčų ir priekaištų.
BAGS & MORE
asortimente galite rasti įvairių stilių, dydžių ir spalvų kokybiškų kuprinių: nuo vaikų pamėgto herojaus šuniuko Paw Patrol iki išskirtinai smagaus dizaino Affenzahn. Jūs ir jūsų vaikas tikrai ras iš ko rinktis!