NEŽINOTE, KĄ DOVANOTI TĖČIUI? MES PATARIAME!
2021-05-31

Artėja tėčio diena, tačiau vis dar nesugalvojote, kaip jį nustebinti? Jūsų tėtis nusipelnė pačios geriausios dovanos! Spėkite pasinaudoti specialia nuolaida ir išrinkite praktišką bei originalią dovaną mylimiausiam šeimos vyrui!

Stilinga piniginė

Kokybiška klasikinė piniginė – kiekvieno vyro atributas. Tačiau neretai mūsų tėčiai pamiršta atnaujinti šį aksesuarą jam nusidėvėjus... Artėjanti šventė – puiki proga jais pasirūpinti ir padovanoti stilingą piniginę.

Pabodo klasika? Siūlome pasižvalgyti į modernias, kompaktiškas Secrid natūralios odos pinigines ir iš aliuminio pagamintus kortelių dėklus. Šio prekių ženklo produktai pasižymi integruota duomenų apsaugos sistema (RFID), kuri itin praverčia kelionėse.

Praktiška dovana

Jeigu norite matyti, kaip tėtis kasdien džiaugiasi jūsų dovana, rinkitės vyrišką rankinę. BAGS & MORE asortimente rasite tinkamą variantą tiek nuolat skubančiam minimalistui, tiek tarp dokumentų gyvenančiam verslininkui. Dovanodami rankinę, pasirūpinsite tėčio patogumu ir stiliumi. Kas gali būti geriau?

Kuprinė – ne tik keliautojui

Šiuolaikinį tėtį sunku įsivaizduoti be patogios, talpios kuprinės. Jūsiškis tokios dar neturi? Padovanokite! Galite rinktis iš Strellson naujienų ar jau pamėgtų klasikinių Picard kuprinių modelių.

Dovanokite eleganciją

Ypatingą dėmesį tėčiui parodysite išrinkę jam nepriekaištingos kokybės diržą. Jis taps ne tik šventine dovana, bet ir ilgai tarnaujančiu stiliaus akcentu. Diržas – puikus pasirinkimas norint nustebinti tėtį elegancija dvelkiančia dovana.

Malonios smulkmenos

Dovanos matuojamos ne dydžiu, o meile. Tad mielos ir originalios smulkmenos kartais gali tapti geriausia staigmena. Padovanokite tėčiui unikalaus dizaino raktinę ar raktų pakabuką. Juk dažnai apie tokius aksesuarus net nesusimąstome, tačiau vėliau jie tampa neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi.

Nepraleiskite progos pasinaudoti 20 % nuolaida (su kodu SVEIKINU) visoms nenukainotoms Secrid, Picard, Bugatti ir Strellson prekėms. Nuolaida galioja BAGS & MORE fizinėse parduotuvėse ir e. parduotuvėje.