POILSIS PAPLŪDIMYJE. KUR SUSIDĖTI DAIKTUS?
2021-07-09

Vasara po truputį įsibėgėja... Ar jau suplanavote savo atostogas? Jeigu ruošiatės saulės spinduliais mėgautis pajūryje, nepamirškite pasiimti svarbiausių paplūdimio reikmenų – kremo nuo saulės, kepurės, vandens buteliuko, rankšluosčio... Pala pala... O kur viską susidėti? Išsirinkite talpų, patogų paplūdimio krepšį ir mėgaukitės kokybišku poilsiu!

Komfortas – jūsų draugas

Renkantis paplūdimio krepšį, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į kelis pagrindinius kriterijus, kurie padės užtikrinti kokybišką poilsį. Pirmiausia – dydis. Jeigu planuojate ant jūros kranto praleisti visą dieną, prireiks nemažai daiktų, todėl paplūdimio krepšys turėtų būti talpus.

Šis kriterijus svarbus ir keliaujant su vaikais. Tokiu atveju vertėtų atkreipti dėmesį į užsegamus paplūdimio krepšius ar net pasiimti kuprinę. Į atskirus skyrelius galėsite susidėti savo ir vaikų daiktus, maistą, higienos priemones, o prireikus vieno ar kito daikto, nereikės ilgai jo ieškoti tarp kitų. Prekių ženklas FABRIZIO pasitinka atostogautojus su išskirtinėmis naujienomis. Asortimente rasite platų stilingų ir patogių paplūdimio krepšių pasirinkimą. Taip pat siūlome pasižvalgyti į universalias kuprines, kurios tiks tiek keliaujant į paplūdimį, tiek į žygį gamtoje.

Vasara diktuoja madas

Nepaisant to, kad keliaujant prie jūros, ežero ar upės, norisi visus daiktus susidėti patogiai bei kompaktiškai, madingas paplūdimio krepšys gali tapti ir puikia stiliaus detale. Dryžuoti, raštuoti, ryškūs ir spalvoti – tokie paplūdimio krepšiai jūsų laukia BAGS & MORE fizinėse parduotuvėse ir e. parduotuvėje. Derinkite šį aksesuarą prie maudymosi kostiumėlio ar laisvalaikio aprangos ir tapkite stilingiausiu poilsiautoju!

Nepamirškite apie kosmetinę – į ją galėsite atskirai susidėti grožio, higienos, apsaugos nuo saulės priemones ar vaistus. Prekių ženklo FABRIZIO asortimente rasite specialiai paplūdimiui sukurtas kosmetines „Bikini bag“, dekoruotas žaismingais vasariškais motyvais.