CROSSBODY RANKINĖS – VIS DAR MADOS TENDENCIJŲ VIRŠŪNĖSE?
2021-07-20

Nedidelės, per petį ar įstrižai nuo peties iki juosmens nešiojamos rankinės, dar kitaip vadinamos crossbody bags, jau ne vieną sezoną karaliauja mados topų viršūnėse. Dalijamės, kokia šio aksesuaro sėkmės paslaptis ir kodėl jis vertas būti kiekvienos moters spintoje.

Kompaktiškas dydis

Pastarieji metai sužadino norą pagaliau plačiai atverti savo spintą ir puoštis, paverčiant kiekvieną dieną švente. Rankinė yra svarbi įvaizdžio dalis, tačiau ji neturi užgožti drabužių derinio, o priešingai – jį papildyti. Todėl, anot stilistų, dabar būtent crossbody modelio rankinių metas. Nedidelės, žaismingos, patogiai nešiojamos... Ko dar reikia tobulai rankinei? Be to, kompaktiškas dydis neįpareigoja pasiimti su savimi viso pasaulio, kas dažnai būdinga moterims.

Universalumas

Mažos crossbody rankinės pasižymi universalumu – puikiai dera tiek prie kasdienio stiliaus drabužių, tiek prie proginių suknelių. Todėl tą pačią rankinę galėsite pasiimti ir į darbą, ir į šventę! Tokias rankines lengva derinti prie drabužių, nes dažniausiai jos yra vienspalvės, be įmantrių raštų ar išraiškingų detalių. Nors verčiant pažodžiui, crossbody reiškia įstrižai kūno, tačiau tokio tipo rankines galima nešioti ir nekryžiuojant, t. y. ant vieno peties. Svarbu pasirinkti patogų dirželį – plonesnį ar storesnį, grandinėlės tipo arba medžiaginį. PICARD Palawan kolekcijos rankinė suteikia galimybę pasirinkti rankeną pagal nuotaiką.

Spaaaalvos!

Kadangi šio tipo rankinės dažnai būna vienspalvės, galite žaisti su savo įvaizdžiu. Prie šviesių, pastelinių spalvų drabužių derinkite sodrių, tamsių spalvų aksesuarus. Baltą kostiumėlį ar suknelę puikiai papildys ryškios spalvos crossbody rankinė. Puošnumo įvaizdžiui galite suteikti pasirinkę rankinę su elegantiškomis blizgiomis detalėmis. Gausus spalvų pasirinkimas jūsų lauks prekių ženklų DAVID JONES, KATANA bei CHARM LONDON asortimente. Čia taip pat galite rasti MICMACBAGS naujieną – rankinę su keičiamu priekiniu dirželiu, kuris suteiks jos dizainui žaismingumo.