MADOS NAUJIENOS: KAS MŪSŲ LAUKIA 2021-ŲJŲ RUDENĮ?
2021-08-23

Artėja ruduo, tad netrukus daugelio iš mūsų laukia spintos revizija. Ką dėvėti, o ką geriau palikti spintos gilumoje? Kaip sukurti geriausius derinius? Kokios spalvos dominuos šį sezoną? Kad rudenį pasitikti būtų drąsiau, supažindiname su pagrindinėmis artėjančio sezono mados tendencijomis.

Spalvų gama

Niūrias nuotaikas šį rudenį vysime ryškiomis spalvomis. Geltona spalva išliks aktuali ir ateinantį sezoną, o greta jos rikiuosis natūralūs žali bei oranžiniai atspalviai. Tarp šaltų spalvų dominuos prigesinti melsvi ir rausvi atspalviai, pilki tonai.

Anot „Pantone spalvų instituto, rudens sezono spalvų gama atspindės mūsų natūralią aplinką, skatins kurti ryšį su gamta bei atrasti pusiausvyrą tarp kūrybos ir pragmatinių siekių.

Taigi, rudens spalvų tendencijos kvieste kvies iš savo spintos traukti ryškias spalvas ir nebijoti jų papildyti šaltais, pasteliniais tonais. Pavyzdžiui, dėvint rusvų, raudonų atspalvių drabužius, puikiai tiks didelė mėlyna rankinė, o oranžinį derinį puikiai papildys šalto rausvo tono crossbody rankinė. Nebijokite eksperimentuoti!

Spintos turinys

Ruduo – pats geriausias metas drabužiams sluoksniuoti. Kai marškiniai atsiduria po liemenėmis, golfais... Į kelnes įveriamas diržas... Ir viskas slepiasi po striuke ar ilgu paltu. Žinoma, kaip gi be stilingos rankinės ar kuprinės? Kviečiame pasižvalgyti po prekių ženklų CHARM LONDON, MICMACBAGS, KATANA, DAVID JONES bei PICARD asortimentą. O kadangi, ruduo Lietuvoje sunkiai įsivaizduojamas be lietingų dienų, kiekvienam praverstų turėti vandeniui nelaidžią RAINS kuprinę.

Ko mus tikrai išmokė pastarieji metai, kad komfortas – svarbiausia. Taigi, rudenį be jokios sąžinės graužaties galėsite mėgautis megztomis suknelėmis ir šiltais, jaukiais megztiniais. Jie puikiai derės prie ilgų sijonų, klasikinio stiliaus kelnių ar, žinoma, džinsų.

Kas dar laukia mūsų 2021-ųjų rudenį? Niujorko, Londono, Milano ir Paryžiaus mados savaičių įkvėptos tendencijos neabejotinai atsiras drabužių parduotuvių vitrinose. Viena tokių – blizgesys. Rudens sezonu švytinčius akcentus matysime tiek drabužiuose, tiek aksesuaruose. Norint žengti koja kojon su mada, bet nepersistengti, galite rinktis blizgią rankinę arba rankinę su blizgiu dirželiu.

Ruduo – pokyčių ir atradimų metas, tad nebijokite atsisveikinti su nenešiojamais drabužiais, prisijaukinti naujas spalvas ar kurti drąsius drabužių derinius. O kažkuri iš BAGS & MORE rankinių gali tapti nepamainoma rudens sezono pakeleive.