DAIKTAI, BE KURIŲ NEAPSIEISITE RUDENĮ
2021-09-10

Nors ruduo kartkartėmis nudžiugina saulės spinduliais, likusios šio sezono dienos – niūrios ir lietingos. Todėl norime aptarti keletą daiktų, kurie pravers rudenį žygiuojant tiek į darbą, tiek į vakarėlį, nepaisant to, koks bus oras.

Rankinės / kuprinės pasirinkimas

Kad ir kokios mados tendencijos dominuotų rudenį, jose tikrai bus užsimenama apie rankinių bei kuprinių svarbą. Šios ne tik pagyvins įvaizdį, bet ir leis patogiai nešiotis būtiniausius daiktus. Keliaujate į darbą – rinkitės portfelio arba hobo tipo rankinę. Tokių gausu PICARD, DAVID JONES bei CHESTERFIELD asortimente. Nusimato vakarėlis? Svarbiausi daiktai tilps subtilioje crossbody rankinėje. O galbūt dar neturite kuprinės? Kviečiame pasižvalgyti po MICMACBAGS odinių gaminių kolekciją.

Apsaugokite drabužius

Kone kiekvienai moteriai yra pažįstama situacija, kai nėra galimybės grįžti namo prieš renginį, šventę ar fotosesiją ir tenka neštis drabužius su savimi. O galbūt dažnai tenka vežioti vaikų drabužius į repeticijas ar koncertus? Tokiu atveju ruduo tampa jūsų klastingu priešu. Lietus, purvas ir besitaškantys automobiliai gali akimirksniu sugadinti dieną, jeigu drabužiai bus nešami paprastame plastikiniame ar popieriniame maišelyje.

Saugiai transportuoti drabužius galite specialiai drabužiams gabenti skirtuose maišuose – kelioninėse drabužinėse. Taip apsaugosite juos nuo susilamdymo, drėgmės bei nešvarumų ir neleisite orui sugadinti jūsų nuotaikos.

Be skėčio – nei dienos?

Lietuvoje lietus yra gana dažnas svečias, be kurio rudens tikriausiai net neįsivaizduojame. Todėl skėtis – nepakeičiamas šio sezono atributas. Be to, tai aksesuaras gali būti ne tik funkcionalus, bet ir stilingas. BAGS & MORE asortimente rasite tiek klasikinius juodos, pilkos, raudonos spalvos skėčius, tiek puoštus išskirtiniais dizainais. O jeigu rudenį jūsų laukia vestuvių ar krikštynų šventė, rekomenduojame prie aprangos derinti baltą arba kreminį skėtį.

Nors tokie daiktai kaip rankinė / kuprinė, drabužių maišas bei skėtis gali tapti puikiais jūsų rudens bendrakeleiviais, vertėtų nepamiršti apie tinkamą aprangą. Sezono pradžioje oras būna apgaulingas, tad uždara avalynė, šalikas bei nuo vėjo apsauganti striukė taip pat turėtų būti po truputį traukiami iš spintos. Ir štai – rudeniui pasiruošta!