BAGS & MORE ASORTIMENTE – GAMINIAI IŠ VISO PASAULIO
2021-10-05

Nors susikūrėme prieš daugiau nei dvidešimtmetį, kai kurie prekių ženklai nuo pat gyvavimo pradžios iki dabar yra patikimi mūsų bei jūsų bendrakeleiviai. Tai – puikus kokybės įrodymas. Vis dėlto, nuolat pildome savo asortimentą naujienomis ir didžiuojamės galėdami Lietuvos pirkėjams pasiūlyti daugiau nei 40 garsių prekių ženklų gaminius. Norime jus supažindinti su keletu iš jų.

Vokiškos kokybės simboliai

PICARD – beveik šimtmetį gyvuojantis vokiečių prekių ženklas, kurį valdo jau ketvirta šeimos karta. 1928 metais Martin Picard – amatininkas, pagarsėjęs kokybiškų krepšių gamyba, kartu su savo sūnumis Edmund bei Alois įsteigė „Picard Company Obertshausen“. Ilgainiui verslas plėtėsi ir šeimyna ėmė masiškai gaminti odinius krepšius.

Pagrindinis įkūrėjų tikslas buvo nepriekaištinga kokybė už patrauklią kainą. Jį pasiekę, PICARD nesustojo, o priešingai – ėmėsi gamybinės plėtros, naujų kolekcijų kūrimo bei nėrė į unikalių dizaino sprendimų paieškas. Šiandien prekių ženklas PICARD džiugina stilingomis rankinėmis, kuprinėmis, piniginėmis, dokumentų dėklais ir kitais aksesuarais. Dauguma prekių gaminamos iš natūralios odos, pasitelkiant aukštos kokybės gamybos technologijas.

Prekių ženklas BUGATTI gimė, kai 1978 m., Vokietijoje, sukūrus pirmuosius gaminius, jų autorius ieškojo prekių ženklui pavadinimo. Ir jį rado... telefonų knygoje! Pradėjęs nuo paltų, prekių ženklas plėtė savo asortimentą, kol ėmė rengti vyrus nuo galvos iki kojų. Šiandien BUGATTI diržai, rankinės, piniginės bei skėčiai papildo šimtų stilingų vyrų įvaizdžius. Prekių ženklo produkcija pasižymi estetika, aukštos kokybės medžiagomis, laiko patikrintu bei technologijų ištobulintu klasikiniu dizainu. Kiekvienam BUGATTI gaminiui keliami labai aukšti standartai, todėl kiekvienas jų yra itin išdirbtas ir kokybiškas.

Kuprinės ir aksesuarai iš Skandinavijos – bet kokiam orui

Iš nedidelio Örnsköldsvik miesto Švedijoje kilęs prekių ženklas FJALLRAVEN pirmuosius žingsnius kuprinių pasaulyje žengė 1936 m. Idėja kilo iš poreikio sukurti tokią kuprinę, kurioje tilptų visi būtiniausi daiktai, tačiau svoris neapkrautų nugaros. Pasitelkęs mamos siuvimo mašiną ir tėvo įrankius Åke savo rūsyje sukūrė kuprinę su mediniu rėmu. Po 10 metų, 1960 m., Tame pačiame rūsyje, Åke įkūrė FJALLRAVEN ir pradėjo pardavinėti savo pirmąjį produktą. Spėkite, kas tai buvo? Taip, kuprinė – šį kartą su aliuminio rėmu.

Šiandien prekių ženklas FJALLRAVEN jau pasirūpino milijonais taisyklingų laikysenų visame pasaulyje! Šios klasikinės tvirto vinilono audinio kuprinės yra atsparios drėgmei, lengvai valomos ir puikiai tinka kelionėms į mokyklą, darbą ar tolimą šalį. Fjällräven švedų kalba reiškia „arktinė lapė“. Būtent ši, nykstanti, lapių rūšis yra simbolis, įkvepiantis FJALLRAVEN kovoti su klimato kaitos padariniais ir skirti finansavimą pelno nesiekiančioms gamtos apsaugos organizacijoms.

Dar vienas Skandinavijos perlas, Danijoje gimęs prekių ženklas RAINS, jau beveik dešimtmetį stebina klientus minimalizmo ir funkcionalumo deriniais. Pavadinimas sufleruoja pagrindinę gamintojų mintį – į prastą orą žvelgti ne kaip į kliūtį, bet kaip į galimybę.

RAINS kuprinės išskirtinės tuo, jog yra pagamintos iš vandeniui atsparios medžiagos – lengvo, bet tvirto poliesterio audinio, padengto lanksčia poliuretano danga. Audiniai sujungiami juos suvirinant ultragarsu – taip užtikrinami kokybiški, vandeniui atsparūs gaminiai. Be to, visos kuprinių jungiamosios detalės, užtrauktukai ir dekoro elementai yra pagaminti iš medžiagų, optimizuotų drėgnoms oro sąlygoms.

Elegantiški stiliaus sprendimai atkeliavę tiesiai iš Italijos

Italai mus džiugina ne tik madingais laisvalaikio krepšiais, bet modernaus dizaino profesinėmis bei kelioninėmis rankinėmis. Tokią funkcionalumo ir elegancijos sintezę demonstruoja Marco Palmieri 1987 m. įkurtas prekių ženklas PIQUADRO. Odos gaminių lyderis sparčiai tobulino gamybos technologijas bei dizainą, tad gana greitai rinkoje atsistojo greta kitų odos aksesuarų gamintojų.

Visi PIQUADRO produktai sujungia įkvėpimą iš senovinių Italijos amatininkų tradicijų su odos kokybe, jautrumu kompozicijai, dėmesiu funkcionalumui bei aistra technologijai. Bendrovė turi įvairių patentų, suteiktų už išskirtines technines ir funkcines naujoves, o profesionalų komanda nuolat ieško naujų technologijų bei dizaino sprendimų, pritaikomų net ir mažiausioms gaminių detalėms.

BAGS & MORE asortimentas nuolat pildomas naujienomis iš viso pasaulio. Jame gausu stilingų ir kokybiškų lagaminų, rankinių, kuprinių, piniginių, skėčių bei kitų aksesuarų. Tad čia tikrai sau rasite patikimą bendrakeleivį bet kokiai progai.