VASAROS STILIUS: KARŠČIAUSIOS RANKINIŲ TENDENCIJOS
2022-05-05

Kasdien vis labiau lepina saulutė, dienos ilgėja ir vis daugiau laiko norisi leisti gryname ore. Tai reiškia, jog sparčiu žingsniu ateina vasara. Pristatome karščiausias naujojo sezono rankinių tendencijas, kuriomis galite papildyti savo darbo, laisvalaikio ar šventinį įvaizdį. 

Dydžių kontrastai

Artėjantis sezonas ragina pasinerti į kraštutinumus ir rinktis mini arba, priešingai, maxi dydžio rankines. Žymiausi pasaulio mados namai vadovaujasi šūkiu „Viskas arba nieko“ ir minimalistinio stiliaus gerbėjams pataria neapsikrauti ir svarbiausius daiktus susidėti į nedidelę žaismingą rankinę, kuri taps vienu pagrindiniu jūsų stiliaus akcentu. Tiems, kas negali iš namų išeiti be kompiuterio, skėčio ir poros maisto dėžučių, patariama neprasidėti su vidutinio dydžio rankinėmis, o rinktis didelę modernaus stiliaus rankinę, kuri, esant poreikiui, atstos ir pirkinių krepšį.

Kokios spalvos 

Remiantis mados ekspertų rekomendacijomis, šiemet vis dar išlieka populiari pernai visų širdis užkariavusi žalia spalva. Prie jos prisijungia švelnumu spinduliuojanti 2022-ųjų metų spalva veri peri. Vis dėlto, ryškiausias ir prasmingiausias šių metų derinys yra mėlyna ir geltona. Jis simbolizuoja laisvę, drąsą bei palaikymą Ukrainai. Geltoni ir mėlyni atspalviai artmiausiu metu dominuos ne tik drabužių deriniuose, bet ir makiažo, manikiūro įvaizdžiuose.

Rankinių modeliai ir jų detalės

Kiekvienas sezonas ant pjedestalo iškelia bent po vieną naują rankinių modelį. Šią vasarą iš aukščiausių pozicijų nesitrauks lagaminėlio tipo rankinės ir tašės. Prie jų prisijungs ekstravagantiškieji cilindro formos krepšiai, kurie tikrai neliks nepastebėti aplinkinių. 

Žvelgiant į detales, 2022-ųjų vasarą mados pasaulis rekomenduoja pailsėti nuo kniedžių, perlų dekoracijų ir ištarti TAIP kutams bei grandinėms. Pastarieji elementai artėjantį sezoną išgyvens tikrą renesansą! Tarp raštų bus populiarūs smulkūs bei stambūs langeliai, abstraktūs spalvų blokai, gėlės. Taip pat vasarą neprašausite pasirinkę rankinę ar kuprinę su tigro kailio rašto elementais, kurie keičia ilgai vyravusį ir galbūt kiek pabodusį leopardo kailio raštą. 

Rinkdamiesi aksesuarus nepamirškite, jog joks įvaizdis nebus toks unikalus kaip sukurtas individualiai pagal jūsų asmenybę ir nuotaiką. Išsirinkite patikimiausius stiliaus bendrakeleivius bagsandmore.lt.