METAS TRAUKTI ŽALIUS ATSPALVIUS Į ŠVIESĄ!
2022-05-06

Įsibėgėjant pavasariui, aplinkoje vis daugėja žalios spalvos, tad kodėl gi ja nepraskaidrinti savo įvaizdžio? Žalia spalva yra ne tik gaivi ir madinga, bet ir gali suteikti raminamąjį poveikį. Susipažinkite su žaliais atspalviais iš arčiau!

Žalios spalvos reikšmė

Žalia spalva paprastai simbolizuoja ramybę. Daugeliui žmonių žalia spalva stipriai siejasi su gamta ir primena miškų ir pievų žalumą. Kita vertus, ši spalva neretai tapatinama ir su energija, veržlumu, jaunyste. Žalia spalva turi ypatingą reikšmę musulmonų kultūroje – ji simbolizuoja pomirtinį rojų, kurį Mahometas pažadėjo musulmonų tautai. Bendrąja prasme žalia – teigiamas emocijas ir asociacijas sukelianti spalva, kurios nevengiama tiek namų interjere, tiek drabužių deriniuose.

Spintoje – daugiau žalumos

Žali atspalviai praėjusį sezoną išgyveno renesansą, tačiau jų populiarumas neblėsta iki šiol. Ypatingo dėmesio sulaukė sodriai žalia spalva, dvelkianti gaivumu ir energija. Ją akimirksniu pamėgo drabužių ir aksesuarų kūrėjai bei visame pasaulyje gerai žinomos mados ikonos. Žalia spalva dominuoja tiek monochrominiuose įvaizdžiuose, tiek yra derinama su kitais atspalviais. Šį sezoną labiausiai pamėgti yra sodriai žali, smaragdiniai, alyvuogių bei chaki atspalviai.

Jeigu iki šiol nebuvote žalios spalvos gerbėjas, bet norite ją prisijaukinti, tikrai nebūtina pusę savo spintos pakeisti žaliais drabužiais. Iš pradžių įtraukite į savo garderobą žalios spalvos akcentų, tai gali būti avalynė, rankinė, akiniai, skėtis ar kiti aksesuarai. Jie ne tik pagyvins įvaizdį, bet ir leis koja kojon žengti su mados tendencijomis.