DOVANOKITE TĖČIUI STILIŲ!
2022-05-30

Kaip ir kasmet, vasaros pradžią vainikuos viena šilčiausių šeimos švenčių – tėvo diena. Jeigu jau esate skyrę dovaną tėčio sveikatai, darbui ar laisvalaikiui, šiemet skirkite ją stiliui! BAGS & MORE dalijasi stilingomis dovanų idėjomis tėvo dienos proga.

Išskirtinai JAM skirta rankinė

Jeigu jūsų tėtis mėgsta nešioti rankines, atkreipkite dėmesį į jų stilių, spalvas, medžiagą, kišenių skaičių. Rinkdamiesi dovaną, žinosite, kokio dydžio ar formos gaminį rinktis. Galėsite tėtį nudžiuginti naujo atspalvio ar gamintojo rankine, per daug nenutoldami nuo jam įprasto stiliaus. Norėdami nustebinti, rinkitės prabangią tikros odos rankinę – tokia tikrai sužavės iš pirmo žvilgsnio.

Aktyviam laisvalaikiui – sporto krepšys

Jeigu jūsų tėtis – dažnas sporto klubo ar kitų treniruočių lankytojas, tikrai neprašausite jam padovanoję naują, modernų ir stilingą sportinį krepšį, kuriame apgalvota kiekviena detalė. BAGS & MORE rasite gausų sportinių krepšių asortimentą: nuo didelių, odinių krepšių iki mažų dviračio krepšelių. Galėsite rinktis tarp klasikinių spalvų ir ryškių vasariškų atspalvių bei skirtingų formų.

Aksesuarai – tikram džentelmenui

Tėvo diena – puiki proga parodyti, kad jūsų tėtis pats mieliausias, rūpestingiausias ir gražiausias. Pabrėžkite jo žavesį padovanodami elegantišką aksesuarą. Tai gali būti kaklaraištis, varlytė, diržas, piniginė, kortelių dėklas ar prabangios sąsagos. Tokia dovana suteiks vyro stiliui rafinuotumo bei visada primins apie jus.

BAGS & MORE asortimente rasite gausų dovanų pasirinkimą bet kokia proga: lagaminai, kuprinės, rankinės, piniginės bei gausybė aksesuarų – itin patraukliomis kainomis. Išrinkite stilingas dovanas savo brangiems žmonėms!