KREPŠIAI: AR VIS DAR MADINGA?
2022-06-07

Mados tendencijos keičiasi žaibišku greičiu, tad spėti paskui kiekvieną jų – sunkiai įmanoma. Kone kiekvieną sezoną vyrauja vis kiti drabužiai, jų raštai, avalynė, rankinių modeliai... ir taip sukasi mados ratas. Klausimas – ar tarp rankinių ir kuprinių vertėtų palikti vietos krepšiams? O gal jų aktualumas jau seniai išblėso?

Apsipirkti keliaukite patogiai

Noras gražiai ir stilingai atrodyti kartais nustumia į antrą planą patogumą, todėl, pavyzdžiui, į prekybos centrą pasiimama tik nedidelė rankinė. Deja, neretai vėliau tenka pirkti net keletą vienkartinių pirkinių maišų ir jais apsikrovus keliauti namo. Tai ne tik nepatogu, bet ir nedraugiška gamtai. Rekomenduojame rinktis praktiškesnę ir tvaresnę alternatyvą – daugkartinį pirkinių krepšį. Pasirinkus patikusį atspalvį, apsipirkimas taps smagus bei stilingas.

Kuprinė ar sportinis krepšys?

Šiandien nemažai žmonių gyvena aktyvų gyvenimą, sportuoja ir rūpinasi savo sveikata. Lankant treniruoklių salę ar kitus sporto užsiėmimus, norisi patogiai susidėti visus reikiamus daiktus – dažniausiai tam pasirenkama kuprinė arba sportinis krepšys. Pirmasis variantas labiausiai tinka nesinešiojantiems daug daiktų. Sportinį krepšį itin patogu rinktis, kai nešamasi avalynė, maisto dėžutės ar, pavyzdžiui, sporto inventorius. BAGS & MORE rasite platų įvairių dydžių, formų ir spalvų sportinius krepšius iš madingų DAVID JONES, DAVIDTS, ENRICO BENETTI, BUGATTI ir kitų gamintojų kolekcijų.

Kur geriau nesinešti rankinės?

Keliaujant į paplūdimį, rekomenduojame prabangias rankines palikti namuose ir su savimi geriau pasiimti specialiai tam skirtą paplūdimio krepšį. Jame puikiai tilps viskas, ko jums gali prireikti – apsaugos nuo saulės priemonės, rankšluostis, užkandžiai, taip pat, esant poreikiui, vaikų daiktai ir pan. BAGS & MORE asortimente rasite gausų paplūdimio krepšių pasirinkimą savo tobuloms atostogoms!