SKIRTINGOS ATOSTOGOS – SKIRTINGI KREPŠIAI
2022-07-04

Ar jau skaičiuojate dienas iki atostogų? Daiktams susidėti pasiimsite kuprinę, lagaminą, o gal pakaks ir didesnės rankinės? Išsirinkite kelionės krepšį pagal savo atostogų tipą!

Žygiams gamtoje – patogi kuprinė

Jeigu jūsų svajonių atostogos – aukštai kalnuose ar miško apsuptyje, rekomenduojame turėti kokybišką, ergonomišką ir talpią kelioninę kuprinę. Svarbu atkreipti dėmesį į kuprinės medžiagą – geriausia, kad ji būtų standi bei atspari vandeniui, tuomet galėsite žygiuoti patogiai bet kokiu oru. Drėgmei atsparių kuprinių ar aksesuarų galite rasti prekių ženklų RAINS ir FJALLRAVEN asortimente. Taip pat kuprinėje turėtų būti bent keletas skyrių bei skyrelių, kad galėtumėte patogiai atskirti maistą, drabužius ir, pavyzdžiui, higienos priemones ar repelentus. 

Į šiltuosius kraštus – talpus lagaminas

Susiplanavote poilsinę kelionę egzotiškoje šalyje ir mintyse jau dėliojate maudymosi kostiumėlius pagal dienas? Tokiu atveju jums tikrai prireiks lagamino. Į šiltuosius kraštus įprastai keliaujama ilgesniam nei kelių dienų laikotarpiui, tad rankinis bagažas tam netinka. Pasidomėkite, kokie yra jūsų pasirinktų oro linijų reikalavimui registruotam bagažui, išsirinkite patogų bei stilingą lagaminą ir dėliokitės atostogų įvaizdžio derinius! TITAN, TRAVELITE ir DELSEY asortimente tikrai rasite savo ištikimą kelionių draugą.

Poilsiui netoli miesto – stiliaus ir komforto derinys

Pasirinkus poilsį miesto parke ar užmiesčio paplūdimyje, neteks smarkiai sukti galvos dėl krepšio talpumo ar tvirtumo. Lagamino tokioms atostogoms taip pat neprireiks. Vis dėlto, komforto ir stiliaus pojūtį norisi išlaikyti, kad ir kur bekeliautumėt, tad neilgam pabėgimui iš namų patariame rinktis stilingą odos arba odos imitacijos kuprinę, didelį paplūdimio krepšį ar funkcionalią laisvalaikio rankinę, kurioje tilps tiek kremas nuo saulės, tiek pietų dėžutė, tiek kompaktiškas stalo žaidimas.