2022-ŲJŲ RUDUO: STILIUS, TENDENCIJOS, SPALVOS
2022-08-16

Rugpjūčio pabaiga – puikus metas pasidomėti artėjančio sezono tendencijomis, reorganizuoti spintą ir papildyti ją naujais, stilingais drabužiais bei aksesuarais. Dalijamės, į ką vertėtų atkreipti dėmesį kuriant rudens įvaizdžius.

Dominuos komfortas

Beruošdami rudens sezono kolekcijas, mados ekspertai, kaip ir kasmet, pateikė gausybę įdomių ir net šiek tiek šokiruojančių drabužių derinių. Vis dėlto, kiekvienam tikrai nebūtina rudens sezono įvaizdžio puošti 2 metrų ilgio vilnoniu šaliku ar autis batų su 15 cm aukščio kulnu... Tokias idėjos paliekamos podiumui, o paprastam vartotojui suteikiama nemažai laisvės ir leidžiama rinktis tai, kas patogu. Kitaip tariant, sportiniam kostiumui ir auliniams batams sakome taip, nebijome pintos rankinės derinti prie darbo aprangos bei leidžiame sau nesilaikyti griežtos spalvų, ornamentų ar formų tvarkos.

Be to, tiek rudenį, tiek žiemą bus itin populiarūs skin-friendly (liet. odai draugiški) audiniai, spinduliuojantys šiluma ir jaukumu, tad galėsite drąsiai save apgaubti pačiais švelniausiais megztiniais, kardiganais ar vilnoniais švarkeliais.

9-ojo dešimtmečio sugrįžimas

Į 2022-ųjų rudens kolekcijas tokie dizaineriai kaip Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Gucci, Max Mara ir kiti įnešė ryškų, drąsų bei ugningą 80-ųjų dvelksmą! Raudona, oranžinė, rausva... Šios spalvos itin sveikintinos šį rudenį. Jas puikiai papildys oversized stilius, įmantrūs kirpimai bei nestandartinės formos. Mados ekspertai mus skatina atrodyti tarsi nužengus iš kino ekranų!

Apskritai, šaltojo sezono pradžią vainikuos šilti tonai: nuo visiškai neutralių dramblio kaulo, smėlio, ir rusvų atspalvių iki ryškių spalvų, tokių kaip oranžinė, raudona, žalia ar aukso geltona

Aksesuarai – mažiau yra daugiau

Artėjantį sezoną bus populiaru žaisti su spalvomis, raštais bei formomis, bet ne su aksesuarų gausa. Rekomenduojama prisiminti populiarųjį posakį „mažiau yra daugiau“ ir rinktis ne daugiau nei vieną ar du aprangos akcentus, pavyzdžiui, rankinę, avalynę, šaliką ar papuošalus.

Jeigu jūsų rudens stiliaus akcentu taps rankinė, išsirinkite tokią, kuri tarnautų jums ne tik rudenį, bet ir visus metus. Tai gali būti prabangi odinė rankinė, patvari lagaminėlio tipo rankinė ar madinga rankinė per petį. Tarp BAGS & MORE asortimento naujienų tikrai rasite sau tobulą variantą!