FJALLRAVEN – TOBULOS KUPRINĖS RUDENIUI (IR NE TIK)
2022-08-24

Ruduo – laikas, kai prisimename, kaip atrodo miesto kamščiai, pilkas dangus ir balos... Bet jeigu pasirinksite tinkamą aprangą bei aksesuarus – jums nereikės bijoti blogo oro. Pristatome prekių ženklo FJALLRAVEN gaminius, su kuriais drąsiai galėsite lietingomis dienomis keliauti į darbą, į mokslus ar į žygį.

Iš nedidelio Örnsköldsvik miesto Švedijoje kilęs prekių ženklas FJALLRAVEN pirmuosius žingsnius kuprinių pasaulyje žengė 1936 m. Idėja kilo iš poreikio sukurti tokią kuprinę, kurioje tilptų visi būtiniausi daiktai, tačiau svoris neapkrautų nugaros. Pasitelkęs mamos siuvimo mašiną ir tėvo įrankius Åke savo rūsyje sukūrė kuprinę su mediniu rėmu. Po 10 metų, 1960 m., Tame pačiame rūsyje, Åke įkūrė FJALLRAVEN ir pradėjo pardavinėti savo pirmąjį produktą. Spėkite, kas tai buvo? Taip, kuprinė – šį kartą su aliuminio rėmu.

Šiandien prekių ženklas FJALLRAVEN patobulėjo ir jau pasirūpino milijonais taisyklingų laikysenų visame pasaulyje! Klasikinės tvirto vinilono audinio kuprinės yra atsparios drėgmei, lengvai valomos bei puikiai tinka kelionėms į mokyklą, darbą ar tolimą šalį. FJALLRAVEN savo produkciją gamina taip, kad ji būtų patvari, atspari oro sąlygoms ir ilgaamžė. Tai reiškia, kad prasidėjus lietui, jums neteks nerimauti, jog jūsų knygos ar kiti daiktai akimirksniu sušlaps, tačiau plaukioti su kuprine baseine irgi nereikėtų. Be to, norint papildomai apsaugoti audinį, reikėtų naudoti specialų, impregnavimui skirtą, vašką. Jis pagamintas iš aukštos kokybės parafino ir bičių vaško, todėl yra draugiškas tiek žmonėms, tiek aplinkai. 100 gramų vaško blokelio užteks maždaug dešimčiai gaminių nuvaškuoti.

Fjällräven švedų kalba reiškia „arktinė lapė“. Būtent ši, nykstanti, lapių rūšis yra simbolis, įkvepiantis FJALLRAVEN kovoti su klimato kaitos padariniais ir skirti finansavimą pelno nesiekiančioms gamtos apsaugos organizacijoms. Apskritai, gamta yra nuolatinis FJALLRAVEN įkvėpimo šaltinis. Tai apima ir medžiagų pasirinkimą – kai tik įmanoma, gamintojas pasitelkia medžiagas, tokias kaip vilna, medvilnė ar pūkai, iš mus supančios aplinkos. O jeigu tai neįmanoma – FJALLRAVEN stengiasi sukurti tokias sintetines medžiagas, kad jos taptų sprendimu kokiai nors konkrečiai, ekologinei, problemai.