NUO PAAUGLĖS IKI SENJORĖS: KOKIĄ RANKINĘ PASIRINKTI?
2022-08-31

Šiandien mados pasaulis siūlo mums begalinį kiekį naujienų – vienos stiliaus gairės keičia kitas, o taisyklės yra ne tik aktyviai kuriamos, bet ir laužomos. Nepasiklysti mados tendencijose – nelengva užduotis tiek jaunam žmogui, tiek senjorui, tad kviečiame susipažinti su aksesuarų nešiojimo ypatybėmis įvairiame amžiuje.

Rankinės paauglystėje – priemonė išreikšti save

Tikriausiai būtų sunku rasti jauną merginą, kuri savo spintoje neturėtų bent vienos rankinės. Paauglystė – asmenybės bei stiliaus paieškų metas, tad rankinė ar kuprinė tampa ne tik daiktams nešioti skirtu aksesuaru, bet ir saviraiškos priemone.

Tokiame amžiuje skonis gali labai greitai keistis, tad rankinė, kurią pirkote savo dukrai pernai, galimai šiemet jai jau nebepatiks. Svarbu suteikti savo atžalai pasirinkimo laisvę ir leisti reikšti save taip, kaip norisi.

Vienas populiariausių prekių ženklų BAGS & MORE asortimente – DAVID JONES – siūlo platų rankinių bei kuprinių pasirinkimą jaunatviško stiliaus gerbėjams. Be to, naujas aksesuaras – puiki dovana mokslo metų pradžios proga!

Kokias rankines nešioja moterys?

Gražiausi šiuolaikinės moters aksesuarai – drąsa bei pasitikėjimas savimi. Vis dėlto, kasdienybėje dažniausiai neapsieinama ir be skoningų stiliaus elementų, pavyzdžiui, tokių kaip šalikėlis ar rankinė. Pastarąją patariame rinktis pagal savo darbo ir laisvalaikio pobūdį bei spintos turinį.

Jeigu jūsų darbovietėje dominuoja griežtas aprangos kodas, vertėtų apsvarstyti klasikinės rankinės arba rankinės per petį variantą. Spalvos taip pat turėtų būti neutralios, derančios prie kitų bazinių (rudų, juodų, pilkų) atspalvių. Jeigu darbe turite didelę aprangos laisvę, tuomet galite laisvai rinktis aksesuarus – galite žaisti su atspalviais, tarpusavyje maišyti skirtingus raštus bei eksperimentuoti su rankinių modeliais. Visada svajojote apie shopper stiliaus tašę? Puiku! Manėte, kad delninės jums netinka? Pabandykite ir sužinosite! Kada, jeigu ne dabar?..

Senjorės dažniau renkasi eleganciją

Jeigu vis dar tikite stereotipais, jog vyresnio amžiaus žmonės nekeliauja, nepramogauja ir nesidomi mada... metas mesti tokias mintis iš galvos! Šiandien nemažai senjorų savo stiliaus pojūčiu tikrai galėtų pasivaržyti su jaunimu.

Kalbant apie rankines, garbingo amžiaus moterys dažniau renkasi klasikines, rafinuoto stiliaus rankines ar delnines. Taip pat pirmenybė teikiama kokybiškai medžiagai – mieste galima sutikti senjorę su natūralios odos rankine, tarnaujančia jau keletą ar net kelioliką metų. Be to, vyresnės damos neretai turi sukaupusios visą aksesuarų kolekciją, tarp kurių galima rasti įvairių rankinių skirtingoms progoms.

Kad ir kuriame amžiaus tarpsnyje šiuo metu esate, svarbiausias mados kritikas jūsų gyvenime esate JŪS, tad rinkitės drabužius ir aksesuarus pagal savo skonį, o ne amžių!