BLACK FRIDAY: PROTINGAS APSIPIRKIMAS
2022-11-15

Lapkričio pabaiga – laikas, kurį galima pavadinti nuolaidų karštine. Miesto plakatai nespėja pakeisti vieni kitų, o interneto platybėse galima pastebėti gausybę Black Friday, Cyber Monday ir jau netgi kalėdinių reklamų. Ar jūs jau spėjote susivilioti juodojo penktadienio pasiūlymais? O galbūt nusprendėte šiemet atsisakyti pagundų? Dalijamės, kaip per akcijas ir išpardavimus apsipirkti protingai.

Patikrinkite spintos turinį

Jeigu atrodo, kad spinta pilna drabužių, tačiau nėra, ką apsirengti – metas generalinei tvarkai! Prieš planuojant naujus pirkinius, labai pravartu peržvelgti senuosius, nes tikėtina, kad turite batų, su kuriais jau metas atsisveikinti... Taip pat drabužių, kurie yra puikios būklės, tačiau jau pabodę – tokius galite parduoti. O gal ir kokia kuprinė su animaciniais personažais laukia, kol bus atiduota pusseserei? Metas taip ir padaryti.

Kai spintoje – tvarka, galima matyti, kokių įvaizdžio detalių jums trūksta, o kurios galbūt – visai nebūtinos. Be to, naujus pirkinius reikės kur nors susidėti, tad spintos valymas bus tikrai į naudą.

Planuokite pirkinius iš anksto

Kadangi Juodojo Penktadienio išpardavimai Lietuvoje vyksta jau ne vienerius metus, po truputį tampa įprasta iš anksto planuotis savo pirkinius. Geriausia yra susidaryti sąrašą daiktų, kurių jums ar jūsų šeimai tikrai reikia, ir artėjant išpardavimams, vis kartkartėmis patikrinti, kokias nuolaidas siūlo skirtingi pardavėjai. Atsirinktas prekes galite pasižymėti tiesiogiai pasirinktoje e. parduotuvėje, o vėliau sugrįžti ir patikrinti, ar joms yra taikoma nuolaida.

Be to, dažnai galima gauti papildomų arba išankstinių nuolaidų užsiprenumeravus parduotuvių naujienlaiškius. BAGS & MORE savo prenumeratorius taip pat apdovanoja išskirtiniais pasiūlymais. Prisijungti prie BAGS & MORE bendruomenės galite ČIA

Skirkite dėmesio kokybei

Nuolaidos gali labai lengvai suvilioti, tačiau prisipirkti greitosios mados produktų, kurie po mėnesio keliaus į šiukšlių dėžę – nėra labai protingas pasirinkimas. Verčiau reikėtų atkreipti dėmesį į prekių ženklo misiją, vertybes tvarumo idėjas bei pačių prekių kokybę. Jeigu tai, pavyzdžiui, rankinės, avalynė ar aksesuarai, galite rinktis odos gaminius ar kokybiškus odos pakaitalus. Nepamirškite apžiūrėti užsegimus, dekoro detales, o perkant internetu – pasidomėkite gamintojais, paskaitykite prekių atsiliepimus. Taip ne tik sutaupysite, bet ir nusipirksite kokybišką, ilgaamžį daiktą.

Suplanuokite apsipirkimą ir palepinkite save išsvajotais stiliaus akcentais!