BLIZGUČIAI: KAIP JUOS PRIDERINTI SAVO ĮVAIZDYJE?
2022-12-08

Šiuo metu parduotuvių vitrinose gausu iš tolo tviskančių drabužių derinių, paruoštų artėjančioms šventėms ir vakarėliams. Juk Naujieji Metai – laikas spindėti! Ne tik perkeltine prasme, bet ir tiesiogine. Dalijamės, kaip priderinti blizgančius akcentus šventiniame įvaizdyje ir kaip neperlenkti lazdos.

Laisvė puoštis: blizgučių banga

Pandemija privertė daugelį mūsų kelerius metus iš eilės didžiąsias metų šventes sutikti su pižamomis... Dėl šios priežasties, pasibaigus karantinui, atsirado noras pasitempti, pasipuošti, pasidažyti. Mados ekspertai teigia, kad šis noras niekur nedingo iki šiol – šį ir artėjantį sezoną šventiniuose aprangos deriniuose dominuos blizgučiai, ypač smulkūs, tarsi aukso ar sidabro dulkės.

Jeigu norite tapti vakaro žvaigžde, galite drąsiai vilktis, pavyzdžiui, juodą suknelę, padengtą smulkiais sidabro elementais – tikrai neprašausite! Žinoma, nereikia bijoti ir kitų spalvų: rožiniai, mėlyni, žali blizgučiai – taip pat puikus pasirinkimas. Kadangi šiuo metu madingiausi smulkūs blizgučiai ar žvyneliai, patartina vengti didelių, kristalų pavidalo detalių.

Kuklesniam įvaizdžiui – spindintys aksesuarai

Blizgėti nuo galvos iki kojų – variantas, tinkantis tikrai ne kiekvienam. Jeigu nenorite būti dėmesio centre, tačiau siekiate neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų, galite savo įvaizdį papildyti vienu ar keliais spindinčiais akcentais. Tai gali būti avalynė, rankinė, delninė ar, pavyzdžiui, papuošalai. Jeigu dėvite griežtesnio modelio suknelę ar kostiumėlį, prie jo puikiai tiks sidabro atspalvių delninė. O jeigu pasirinkote romantišką įvaizdį, tobulas aksesuaras – rankinė per petį.

Įvaizdį jau susidėliojote, tačiau jame nėra nei vienos blizgančios detalės? Nesijaudinkite, jus išgelbės makiažas! Matinis, tobulai lygus veidas – jau praeityje, dabar madingas gaivus ir švytintis makiažo įvaizdis, kurį puikiai užbaigs blizgūs akių vokų šešėliai. Internete tikrai rasite nesudėtingai įgyvendinamų pavyzdžių.

Taigi, per šventes linkime meilės sau, jaukumo ir spindesio!

BAGS & MORE – jūsų stilingų švenčių palydovas