2022-ŲJŲ METŲ APŽVALGA: JŪSŲ PAMĖGTOS PREKĖS!
2022-12-30

Geriausias būdas prisiminti prabėgusius 2022-uosius – padėkoti už tai, kas suteikė jums gerų emocijų, paskatino nusišypsoti ir eiti į priekį. Dėkojame, kad esate BAGS & MORE stiliaus šeimos dalimi bei dalijamės jūsų labiausiai pamėgtomis mūsų asortimento prekėmis!

Mados mylėtojų pasirinkimas

Sakoma, kad mada negali egzistuoti be klasikos – BAGS & MORE klientai tai puikiai įrodo. Pernai labiausiai jūsų pamėgta rankinė – KATANA Western. Tai – aukštos klasės stilingas gaminys, idealiai tinkantis tiek kasdienai, tiek kelionėms. Dėl savo įmantraus dizaino, vintažinės apdailos ir metalinių detalių rankinė idealiai tiks vertinantiems prabangą ir išskirtinumą.

Dar vienas jūsų favoritas iš prekių ženklo KATANA asortimento – natūralios odos rankinė. Šis modelis spinduliuoja rafinuotumu ir elegancija. Be to, pasižymi gausiu spalvų pasirinkimu. Rankinė puikiai įsilies į jūsų įvaizdį bet kuriuo metų laiku.

Natūralios odos rankinė KATANA

Sakote, kad kuprinės po truputį palieka mados pjedestalą? Galime tai paneigti! Viena perkamiausių mados kategorijos prekių 2022-aiais buvo minimalistinio dizaino, talpi ir ergonomiška kuprinė ENRICO BENETTI Kate. Tai – aksesuaras, tinkantis įvairiam amžiui bei įvairiam stiliui.

Keliautojų mėgstamiausi

Be ko jūs neįsivaizduojate bet kokios savo kelionės? Mes – be stilingų ir patogių kelionių aksesuarų. Populiariausias jų 2022-aisiais buvo TRAVELITE kelioninė piniginė Waist Pouch. Tai – tobulas daiktas tiek vaikštinėjant po Romą, tiek šokant festivalyje, tiek vykstant grybauti ar uogauti. Piniginė prisisega ant juosmens, neužima daug vietos ir talpina svarbiausius daiktus – dokumentus, pinigus ir banko korteles. Aksesuare integruota duomenų nuskaitymo apsauga (RFID).

TRAVELITE kelioninė piniginė Waist Pouch

Nemažai įspūdžių kartu su BAGS & MORE bendruomenės nariais iš kelionių parsivežė 55 cm aukščio lagaminas TRAVELITE Speedline. Šis kompaktiškas, tačiau talpus kelionių palydovas buvo jūsų labiausiai pamėgtas lagaminų kategorijoje. Nenuostabu, juk TRAVELITE produkcija atitinka aukščiausius gamybos ir produktų kokybės standartus – gaminiai kuriami taikant tik naujausius medžiagų, aksesuarų bei gamybos technologijų laimėjimus, o visi gamybos proceso etapai yra kruopščiai stebimi.

Jaunimo (ir ne tik) favoritas renkantis kelionių draugą yra švedų prekių ženklo kuprinė FJALLRAVEN Kanken. Tai – stilingas, jaunatviškas, patogus ir ergonomiškas aksesuaras. O ko daugiau reikia?.. Be to, šios kuprinės pagamintos iš tvirto vinilono audinio, todėl yra ilgaamžės, atsparios drėgmei bei lengvai valomos. Išsirinkite savąją iš spalvų gausos!

Kuprinė FJALLRAVEN Kanken

Aksesuarų TOP

Nenuostabu, kad mūsų šalyje tarp populiariausių aksesuarų pirmauja skėčiai, juk tai – kone kasdienė lietuvio įvaizdžio dalis. Skėtį kiekvienas renkasi pagal patogumą, funkcionalumą, dydį ir, žinoma, stilių. Jūsų labiausiai pamėgti skėčiai 2022-aisiais buvo DOPPLER Mini Xmas, HAPPY RAIN skėtis Essentials Long AC Cat ir DOPPLER skėtis Zero.

Antrasis pagal populiarumą aksesuaras – moteriška piniginė KATANA. Net neabejojame, kad šis stilingas bei funkcionalus stiliaus akcentas išliks tarp jūsų mėgstamų prekių ir 2023-iaisiais. Be to, tai puiki dovana mylimai damai, draugei, sesei ar sau!

Moteriška piniginė KATANA

Nors piniginės, rodos, visais laikais reikalingas aksesuaras, mažėjant grynųjų pinigų kiekiui, jas keičia modernūs kortelių dėklai. Juos pamėgote ir jūs! Iš aliuminio pagamintas SECRID kortelių dėklas turi kortelių slinkimo sistemą, kuri leidžia greitai ir patogiai pamatyti visas turimas korteles ir patogiai išsitraukti reikiamą. Taip pat dėkle integruota duomenų apsaugos sistema (RFID), kuri leis jaustis saugiai, kad ir kur bekeliautumėt!

Ačiū, kad 2022-aisiais patikėjote savo stilių mums. Kviečiame ir 2023-iaisiais atrasti savuosius įvaizdžio akcentus iš BAGS & MORE!