DAŽNIAUSIOS KLAIDOS, KURIAS DAROTE KRAUDAMI LAGAMINĄ
2023-05-08

Ar kada pagalvojote, kaip nuostabu, kad šiandien turime neribotas galimybes naršyti po pasaulį, pamatyti pačius įdomiausius jo kampelius, ragauti neįprastus patiekalus bei susipažinti su įvairiausiomis kultūromis? Kiekviena kelionė – džiuginanti ir jaudinanti patirtis, tačiau kad ir kiek kilometrų bebūtumėte įveikę, kiekvienas pasiruošimas išvykai būna tarsi pirmą kartą. Pateikiame keletą dažniausių klaidų, kurios yra daromos bekraunant lagaminą – išvenkite jų ateityje!

Netinkamo bagažo pasirinkimas

Viena dažniausiai ruošiantis kelionei daromų klaidų yra – netinkamo bagažo pasirinkimas. Nesvarbu, keliausite su keliais lagaminais, tik su viena kuprine ar krepšiu – svarbu tinkamas jo dydis bei funkcionalumas. Pavyzdžiui, jeigu vežatės kompiuterį, apgalvokite, kur jį dėsite, ar lagaminas turi jam pritaikytą skyrelį, ar šis – turi apsaugas, paminkštinimus, o gal reikės jais pasirūpinti papildomai? Jeigu planuojate vežtis daugiau smulkių daiktų, rinkitės lagaminą ar kuprinę su daugiau skyrelių.

Nepasiruošimas oro pokyčiams

Turbūt retas, kuris nepasižiūri orų prieš vykdamas atostogauti. Ir, žinoma, jeigu vykstama į šiltus kraštus sezono metu, per daug sukti galvos apie megztinius ar lietpalčius nereikėtų. Tačiau juk kelionės būna nebūtinai į šiltus kraštus ir nebūtinai sezono metu, tiesa? Todėl svarbu tinkamai pasiruošti – ne tik pasidomėti orų prognoze, bet ir esant poreikiui, pasirūpinti skėčiu ar šaliku.

Tokia klaida gali jums brangiai kainuoti ne tik todėl, kad rizikuojate jausti diskomfortą ar susirgti. Svečioje šalyje tikriausiai nebus problema nusipirkti reikiamų drabužių ar, pavyzdžiui, lietaus aksesuarų, bet ar turėsite, kur juos susidėti keliaujant namo? Jeigu ten, kur keliausite, nusimato lietingų dienų, idealus variantas – įsimesti ploną, neperšlampamą ir neperpučiamą striukę. Ji neužims daug vietos, apsieisite be skėčio ir, galėsite ją apsivilkti jei tiesiog pasitaikys vėsesnis vakaras.

Per didelis daiktų kiekis

Dar viena klaida, dažnai nejučia padaroma kraunant lagaminą – jo perpildymas. Nemažai žmonių į kelionę bando pasiimti viską, ko, jų manymu, gali prireikti, tačiau didžioji dalis daiktų net nebūna panaudojama. Pažįstama situacija? Be to, perkrautas lagaminas gali papildomai kainuoti, sukelti nepatogumų jį transportuojant ir tarp visų daiktų ieškant to, ko jums iš tiesų reikia. Kad išvengtumėte šios klaidos, prieš kelionę sudarykite būtiniausių daiktų sąrašą ir sudėliokite juos pagal prioritetus. Kas lieka už brūkšnio, galbūt ne taip ir reikalinga?

Draudžiami daiktai

Tikime, jog ginklų ar panašių daiktų vežtis tikrai neplanuojate, tačiau nustebtumėte pabendravę su Lietuvos oro uostų darbuotojais, kiek kasdien iš keliautojų jie konfiskuoja draudžiamų vežti daiktų, pradedant vandens buteliukais ir baigiant žirklėmis ar tabako gaminiais. Prieš kelionę reikėtų pasidomėti ne tik draudžiamų neštis į lėktuvo saloną daiktų sąrašu, bet ir šalies, į kurią keliaujate, taisyklėmis. Jų nesilaikant, daiktai gali būti konfiskuoti, teks atlikti papildomą patikrinimą ar net galite gauti baudą.

Tinkamai pasiruoškite kelionei ir išsirinkite patogius bei stilingus atostogų palydovus iš BAGS & MORE!