PIERRE CARDIN dvigubo automato klasikinis skėtis.
Išmatavimai: išskleisto skėčio skersmuo 100 cm, ilgis 56cm, 8 stipinai.
Svoris: 400 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.40 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Dvigubo automato |
| Gylis | 1,00 cm |
| Plotis | 100,00 cm |
| Aukštis | 29,00 cm |
PIERRE CARDIN dvigubo automato klasikinis skėtis.
Išmatavimai: išskleisto skėčio skersmuo 100 cm, ilgis 56cm, 8 stipinai.
Svoris: 400 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 0.40 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Dvigubo automato |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 1,00 |
| Plotis | 100,00 |
| Aukštis | 29,00 |
| Talpa | 0,00 |