DOPPLER automatinis ilgas skėtis. Išskirtinis, stilingas bei patogus. „Doppler“ manufaktūros „Elegance“ modelis pasižymi klasikiniu, laiko patikrintu automatiniu „Doppler“ mechanizmu, kuris suteikia skėčiui didesnį stabilumą. Šis gražiai suprojektuotas ir kruopščiai pagamintas skėtis turi automatinio atidarymo mechanizmą, leidžiantį jį patogiai atidaryti vienu mygtuko paspaudimu.
„Doppler“ manufaktūros „Bohemian“ audiniai pagaminti iš aukštos kokybės žakardo pynimo. Po audimo audinys marginamas itin ryškiomis spalvomis. Subtilūs žvilgantys blizgučiai, matomi tik esant tinkamam apšvietimui, suteikia skėčio audiniui ypač stulbinančią apdailą.
Išmatavimai: skersmuo ~107 cm, 8 stipinai, suskleisto skėčio ilgis: ~90 cm.
Svoris: ~552 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Anglies pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.50 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Tipas | Automatinis |
| Gylis | 90,00 cm |
| Plotis | 5,50 cm |
| Aukštis | 5,50 cm |
DOPPLER automatinis ilgas skėtis. Išskirtinis, stilingas bei patogus. „Doppler“ manufaktūros „Elegance“ modelis pasižymi klasikiniu, laiko patikrintu automatiniu „Doppler“ mechanizmu, kuris suteikia skėčiui didesnį stabilumą. Šis gražiai suprojektuotas ir kruopščiai pagamintas skėtis turi automatinio atidarymo mechanizmą, leidžiantį jį patogiai atidaryti vienu mygtuko paspaudimu.
„Doppler“ manufaktūros „Bohemian“ audiniai pagaminti iš aukštos kokybės žakardo pynimo. Po audimo audinys marginamas itin ryškiomis spalvomis. Subtilūs žvilgantys blizgučiai, matomi tik esant tinkamam apšvietimui, suteikia skėčio audiniui ypač stulbinančią apdailą.
Išmatavimai: skersmuo ~107 cm, 8 stipinai, suskleisto skėčio ilgis: ~90 cm.
Svoris: ~552 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Anglies pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.50 |
| Lytis | Moteriški |
| Tipas | Automatinis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 90,00 |
| Plotis | 5,50 |
| Aukštis | 5,50 |
| Talpa | 0,00 |