−24%
DOPPLER mechaninis kišeninis skėtis, išskirtinai lengvas ir tvirtas.
Išmatavimai: skersmuo 93 cm., suskleisto skėčio ilgis 23 cm., 6 stipinai.
Svoris: 140 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.17 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 90,00 cm |
| Aukštis | 23,00 cm |
DOPPLER mechaninis kišeninis skėtis, išskirtinai lengvas ir tvirtas.
Išmatavimai: skersmuo 93 cm., suskleisto skėčio ilgis 23 cm., 6 stipinai.
Svoris: 140 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.17 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 90,00 |
| Aukštis | 23,00 |
| Talpa | 0,00 |