−50%
| Sudėtis | Plienas |
|---|---|
| Svoris | 0.23 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Gylis | 1,00 cm |
| Plotis | 96,00 cm |
| Aukštis | 24,00 cm |
| Sudėtis | Plienas |
|---|---|
| Svoris | 0.23 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 1,00 |
| Plotis | 96,00 |
| Aukštis | 24,00 |
| Talpa | 0,00 |