KNIRPS X4U mechaninis trumpas skėtis su kietu įdėklu. Kompaktiškas ir patogus, lengvas ir stilingas.
Išmatavimai: skersmuo 90 cm., suskleisto skėčio ilgis 21 cm., 6 stipinai.
Svoris: 130 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Aliuminis |
|---|---|
| Svoris | 0.13 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 90,00 cm |
| Aukštis | 21,00 cm |
KNIRPS X4U mechaninis trumpas skėtis su kietu įdėklu. Kompaktiškas ir patogus, lengvas ir stilingas.
Išmatavimai: skersmuo 90 cm., suskleisto skėčio ilgis 21 cm., 6 stipinai.
Svoris: 130 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Aliuminis |
|---|---|
| Svoris | 0.13 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 90,00 |
| Aukštis | 21,00 |
| Talpa | 0,00 |