Naujiena!
DOPPLER permatomas ilgas automatinis skėtis su gėlių raštu.
Išmatavimai: skersmuo ~101 cm., suskleisto skėčio ilgis ~86 cm., 8 stipinai.
Svoris: ~569 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.57 kg |
| Paviršius | Permatomas |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Automatinis |
| Raštas | Gėlėtas |
| Ypatingos savybės | Skaidrus |
| Gylis | 5,50 cm |
| Plotis | 101,00 cm |
| Aukštis | 86,00 cm |
DOPPLER permatomas ilgas automatinis skėtis su gėlių raštu.
Išmatavimai: skersmuo ~101 cm., suskleisto skėčio ilgis ~86 cm., 8 stipinai.
Svoris: ~569 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.57 |
| Paviršius | Permatomas |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Automatinis |
| Raštas | Gėlėtas |
| Ypatingos savybės | Skaidrus |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,50 |
| Plotis | 101,00 |
| Aukštis | 86,00 |
| Talpa | 0,00 |