Naujiena!
KNIRPS A200 dvigubo automato skėtis. Kompaktiškas ir patogus, lengvas ir stilingas.
Išmatavimai: skersmuo 97 cm., suskleisto skėčio ilgis 28 cm., 8 stipinai.
Svoris: 350 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.35 kg |
| Lytis | Moteriški |
| Tipas | Dvigubo automato |
| Gylis | 5,00 cm |
| Plotis | 98,00 cm |
| Aukštis | 28,00 cm |
KNIRPS A200 dvigubo automato skėtis. Kompaktiškas ir patogus, lengvas ir stilingas.
Išmatavimai: skersmuo 97 cm., suskleisto skėčio ilgis 28 cm., 8 stipinai.
Svoris: 350 g.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų.
| Sudėtis | Stiklo pluoštas |
|---|---|
| Svoris | 0.35 |
| Lytis | Moteriški |
| Tipas | Dvigubo automato |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 5,00 |
| Plotis | 98,00 |
| Aukštis | 28,00 |
| Talpa | 0,00 |