−30%
HAPPY RAIN Essentials Golf 75/16 RH – ilgas mechaninis daugiaspalvis skėtis, padidintu kupolu, su 10 stipinų.
Išmatavimai: skersmuo 135 cm., suskleisto skėčio ilgis 105 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Plienas |
|---|---|
| Svoris | 0.55 kg |
| Paviršius | Lygus |
| Stilius | Klasikinis |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Ypatingos savybės | 16 stipinų |
| Gylis | 1,00 cm |
| Plotis | 135,00 cm |
| Aukštis | 105,00 cm |
HAPPY RAIN Essentials Golf 75/16 RH – ilgas mechaninis daugiaspalvis skėtis, padidintu kupolu, su 10 stipinų.
Išmatavimai: skersmuo 135 cm., suskleisto skėčio ilgis 105 cm.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Plienas |
|---|---|
| Svoris | 0.55 |
| Paviršius | Lygus |
| Stilius | Klasikinis |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Mechaninis |
| Ypatingos savybės | 16 stipinų |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 1,00 |
| Plotis | 135,00 |
| Aukštis | 105,00 |
| Talpa | 0,00 |