TRAVELITE Basics praplatinamas kelioninis krepšys su ratukais.
Išplanavimas: pagrindinis skyrius, kišenė priekyje, kišenės šonuose. Krepšys turi ratukus ir teleskopinę ištraukiamą rankeną patogesniam transportavimui. Krepšys turi praplatinimo galimybę.
Išmatavimai: 80 x 43 x 40 cm.
Talpa: 120 l.
Svoris: 4,3 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 4.30 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TELESKOPIN |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Gylis | 43,00 cm |
| Plotis | 80,00 cm |
| Aukštis | 40,00 cm |
| Talpa | 120,00 l |
TRAVELITE Basics praplatinamas kelioninis krepšys su ratukais.
Išplanavimas: pagrindinis skyrius, kišenė priekyje, kišenės šonuose. Krepšys turi ratukus ir teleskopinę ištraukiamą rankeną patogesniam transportavimui. Krepšys turi praplatinimo galimybę.
Išmatavimai: 80 x 43 x 40 cm.
Talpa: 120 l.
Svoris: 4,3 kg.
Pastaba! Prekės spalva, dydis ar kiti parametrai gali neatitikti realybės dėl jūsų naudojamo ekrano nustatymų. Galima svorio paklaida.
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 4.30 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TELESKOPIN |
| Ratukai | 2 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 43,00 |
| Plotis | 80,00 |
| Aukštis | 40,00 |
| Talpa | 120,00 |