−50%
Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | ABS |
|---|---|
| Svoris | 4.40 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Gylis | 33,50 cm |
| Plotis | 50,00 cm |
| Aukštis | 78,00 cm |
| Talpa | 111,00 l |
| Sudėtis | ABS |
|---|---|
| Svoris | 4.40 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Kieto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 0.00 |
| Gylis | 33,50 |
| Plotis | 50,00 |
| Aukštis | 78,00 |
| Talpa | 111,00 |