−36%
Naujiena!
Nemokamas pristatymas
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 2.70 kg |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 60.00 l |
| Gylis | 26,00 cm |
| Plotis | 41,00 cm |
| Aukštis | 66,00 cm |
| Talpa | 60,00 l |
| Sudėtis | Poliesteris |
|---|---|
| Svoris | 2.70 |
| Lytis | Unisex |
| Tipas | Minkšto paviršiaus |
| Ypatingos savybės | TSA spynelė |
| Ratukai | 4 Ratukai |
| Tūris | 60.00 |
| Gylis | 26,00 |
| Plotis | 41,00 |
| Aukštis | 66,00 |
| Talpa | 60,00 |